Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kapok valami visszajelzést,...

Kapok valami visszajelzést, hogy elfogadták-e a kérelmemet a védettségi igazolvány kiállításához?

Figyelt kérdés

Pár napja csináltam egy laboros ellenanyag tesztet a Whitelabnál, és pozitív lett. És ezek után ügyfélkapun keresztül igényeltem védettségi igazolványt. Viszont mióta beküldtem a kérvényt, semmi nem történt, nem kaptam semmilyen visszajelzést, hogy most akkor minden oké, készítik az igazolványom, vagy nem. Fogok kapni bármilyen visszajelzést e-mailen vagy ügyfélkapun keresztül?


Illetve még annyit hozzátennék a dologhoz, hogy NTU mértékegységben határozták meg az ellenanyag mennyiségét a tesztben. A határérték 11 volt, és afölött pozitív. Nekem 12.4 lett, ami elég alacsonynak tűnik.(kereken féléve voltam koronás, de tesztet nem csináltam). Ilyenkor ugyanúgy 4 hónapra állítanak ki igazolványt, vagy nézik azt is, hogy milyen magas az ellenanyag szintem? És mondjuk kapok egy 2 hetes érvényességű igazolványt.



2021. máj. 4. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kapsz ... majd kuldik a kartyat.
2021. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!