Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne ha az oltási igazolvá...

Mi lenne ha az oltási igazolványt az oltáson felül a környezetvédelmi adó befizetésével lehetne megváltani?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nagyon fontos téma manapság a környezetvédelem ebben a globális felmelegedésben és szélsőséges időjárásban.

CO2 adó van az euban.

Viszont jogosnak látnád az oltási könyvet egyfajta adófizetéshez kötni? Ugyanis azért kell megváltani, hogy újra utazgassunk, felelőtlenül fel-alá, ami többletkibocsátáshoz vezet.



2021. ápr. 28. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Elutasítom.
Nem tudom.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ekkora hülyeséget.....és ha befizeted az adót már nem leszel veszélyeztetett vagy mi?
2021. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Inkább legyen öt kórházban ápolt covid beteg kezelésének teljes finanszírosa a felépülésükig.
2021. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 ezt nem értem.
2021. ápr. 29. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Utazni jó. Nem értem mit kell ilyen akadályokat gördíteni az utazás elé. Hagyjál ilyenekkel.
2021. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd helyettem is, - így is bőven túl adózom azt, amit kapok érte! Számolatlan forrást szedeget az állam, az önkormányzatok és a helyi önjelölt kiskirályok ahhoz képest, hogy egy hatalmas, nyújtott középső ujjat kapok érte. Fizesd helyettem is a hülyeségedet!
2021. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már miért fizetném. Te fizetsz helyettem valamit?
2021. ápr. 29. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a saját hülyeségeidet finanszírozd magadnak!
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én akarok igazolványt. Aki akar fizessen.
2021. ápr. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!