Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Orbán Viktor lett volna...

Ha Orbán Viktor lett volna Mózes, akkor hogyan hozta volna ki a zsidókat Egyiptomból?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
Mi bajotok azzal, hogy Orban a kiraly?
2021. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as tényleg van párhuzam...Mózes a népét vezette a sivatagba, a miénk meg az országból csinál sivatagot...ugyan az, csak nekünk még mozdulnunk sem kell.
2021. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pályázatot írt volna ki a Vörös-tenger kettéválasztására, Lölö valamelyik cége megnyeri, aztán kétszer annyi idő, háromszor annyi pénz és meg is van. Csak a beoltottak mehetnek át.
2021. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12

Így van sajnos. Poénból írtam. Nem értem miért nem jött át nektek a demegógia. Én nem hiszem el, hogy legyen olyan ember, aki komolyan gondolná ezeket.

2021. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
8 & 14....amit te leírsz az Magyarországon része a hivatalos propagandának, 500+ médium által súlykolva naponta az állampolgárokba...nekem ez sajnos nem eltúlzottan demagóg....
2021. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, hogy közölje szándékát elárasztotta volna óriásplakátokkal az országot, hogy: Stop Ramszesz, Üzenjünk Thébának, hogy ők is megértsék!

Aztán ötszáz százalékos áron Lölő valamelyik cége autopályát épített volna, (alagutakkal a homokbuckákon át), meg természetesen kínai hitelből vasutat, ami elviszi a népet Kánaánba.

Végül, ha odaértek, mehettek volna a reklámok, hogy Izrael jobban teljesít!, meg A gazdaságnak működnie kell!

2021. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

besúgta volna a honfitársait a fáraónak, hogy szökni akarnak, sőt fegyvereik is vannak, aztán várta volna a pénzt a büszke tettéért.

a fáraó meg adott volna neki 1 zsacskó aranyat, majd hazament volna azt mondva a zsidóknak-ki kell tartanunk. még nem most indulunk, majd jövőre.

aztán segédkezett volna az egyiptomiaknak, szisztematikusan elkülönítve hogy pár hét alatt megöljenek mindenkit.

2021. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kosarában.
2021. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!