Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha csak a magyar bugyuta...

Ha csak a magyar bugyuta védettségi igazolvánnyal lehet ide-oda menni, mi lesz a külföldi turistákkal???

Figyelt kérdés

Én pl. külföldön élek és itt oltottak. Értem, én nem kapok igazolást és nem mehetek sehova Mo-n (erröl megvan a véleményem).

És a német párom Pesten, Balatonon? Neki sem lesz magyar igazolványa, mert nyilván nem Mo-n oltják.

Akkor most egy külföldi sem mehet sehova?

Vagy ö bemehet étterembe én meg nem??



2021. máj. 11. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Júniusban jön az EU-s igazolvány. Az is elfogadott lesz.
2021. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

Kettős állampolgár vagyok, M.O.-n többet tartózkodom, de úgy adódott a helyzet, hogy nem Magyarországon oltottak be. Én antigén tesztet csináltatok majd, mikor visszamegyek Magyarországra, 10k és arra is adnak védettségi igazolványt (ha persze az eredmény megfelelő lesz). Nem magyar állampolgárokkal nem tudom mi a helyzet.


forrás: [link]


("...vagy antigén gyorsteszt van nyilvántartva")

2021. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. máj. 11. 10:30
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Addig, amíg az EU nem dönt a zöld kértyáról bilaterális egyezményekkel döntenek a különböző országok közötti elfogadásról.

Vagy a németekkel is lesz bilaterális megegyezés, vagy rövidesen megszületik végre az EU-s zöld-kátya.

2021. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem igaz, hog nem mehetsz sehova Mo-on, sorra kötődnek az egyezmények európai országokkal a kölcsönös elfogadásról. És valószínűleg ha majd lesz EU-s igazolás, az is elfogadható lesz.
2021. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Ez erdekes lesz a gyakorlatban. Es nem csak az eun beluli turistakra kellene gondolni. Szet lesz cseszve a turizmus is rendesen ennek a semmirevalo igazolvanyosdinak az oltaran. Es ez most nem csak a fideszrol allit ki minden bizonyitvanyt mert az alellenzek pontosan ugyanilyen beteg.
2021. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

Ebben az lesz igazan erdekes, hogy az EU-s igazolvany negativ teszttel is elerheto, mig a magyar nem. (Hungarikum🤣🤣🤣) Ezek szerint ket eset lehetseges (mai allas szerint):

1. A kulfoldi nem oltott turista bejohet az orszagba de nem mehet szinte sehova. Adodik a kerdes: mi a feneert jonne akkor ide?

2. A kulfoldi nem oltott turista a negativ teszttel szerzett igazolvannyal bemehet mondjuk egy rendezvenyre, mig a magyar nem oltott allampolgarok nem. Kulon szorakoztato musor lesz megnezni, ezt hogyan igazoljak majd a nagymagyar politikusok es szavazoik. Tudathasadas felsofokon.🤣🤣

Ami viszont jo hir: aki nem akkora nagymagyar, mehet negativ teszttel kulfoldre, ahol tamogathatja az ottani szolgaltatokat.🤣🤣

2021. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
A 2. pont amugy unios jogba utkozik, de mi, magyarok ugye legyozzuk az Uniot🤣🤣🤣, nem hagyjuk, hogy Brusszel dirigaljon, es arra utasitson minket, hogy a MAGYAROK a sajat hazajukban ne keruljenek hatranyba egyeb unios allampolgarokkal szemben.🤣🤣🤣
2021. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
#10: Nem ütközik uniós jogba.
2021. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%

Off:

Olvasgatom a kommenteket, hát toxic ez a fórum, még szerencse, hogy jópár hozzászólást eltávolítottak.

2021. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!