Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unalmas ez a...

Szerintetek nem unalmas ez a sok összeesküvés elmélet?

Figyelt kérdés

Az összeesküvés elméletekben a legrosszabb ,hogy pszichológiai szempontból szempontból kihasználja az emberek félelmét illetve az ismeretlennel szemben való félelmet (az emberek 85%-a negatív elemként tekint az ismeretlen dolgokra), és ezzel egyre több és több ember kerül a félem tömegpszichózisának* áldozatává.

...persze elképzelhető egykét ilyen dolog ebben a nagy világban,azonban amiket a legtöbb állít valószerűtlen.


2011. jan. 22. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akik elég idióták az ilyesmihez, azok hisznek bennük, akik meg okosak azok úgyis rájönnek, hogy nem igazak.
2011. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell különbséget tenni az orbitális baromságok és az elgondolkodtató összeesküvés elméletek közt. Amíg kétséget kizázó bizonyítékok, vagy egyértelmű jelek nincsenek valamire, addig nem lehet semmit sem 100%-osan állítani. Tehát biztosan egyik "összeesküvés-elmélet" sem bizonyítható vagy cáfolható. Józanul gondolkodva az összeesküvés elméletről látszik, hogy baromság vagy van valóságalapja. Volt pár olyan összeesküvés elmélet, ami beigazolódott.
2011. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egyik másik még tetszik is.
2011. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fémfaház ***** válasza:
23%
Az emberi agy a külvilágnak kb 1%-át érzékeli. Primitív ember azt hiszi mindent lát, de igazából kb semmit sem fogunk fel a külvilágból, csak alap dolgokat. Ebből az következik, hogy sok mindenről nem tudunk és nem is fogunk tudni sok-sok évig.
2011. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hatvankettesnek is igaza van. Van amelyik valóság.
2011. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem az összeesküvés-elméletek alappillére ebben a mondatban rejlik.

Az ,hogy nincs bizonyítékod valaminek a létezésére, nem azt jelenti ,hogy bizonyítékod van annak nem létezésére is.

2011. jan. 22. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem unalmasak. Hiszen valamelyik beigazolódott.
2011. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azokból van elegem, akik megdönthetetlennek állítják be ezeket az elméleteket, és nem hajlandók beismerni, hogy csak elméletek. Közben egyoldalúsággal és beszűkültséggel vádolják a másikat, holott ők is ugyanazt csinálják, csak a másik oldalról.
2011. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem unalmasak,viszont nagyon jó a PR értékük,jól eladhatóak a médián keresztül,mert általában nagyon könnyen felkeltik az átlagember figyelmét,meg összeesküvés elméletet bárki tud gyártani,nem tudják róla bebizonyatani hogy igaz-e vagy sem,így fenn tud maradni tovább és újabb meg újabb elméletek születnek,az X-akták annó ezt jól bemutatta
2011. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem unom. Szerintem kifejezetten érdekesek.
2011. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!