Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ismer walaki egy bizonyos...

Ismer walaki egy bizonyos Tarjányi Szilvia nevű mikrobiológust?

Figyelt kérdés

Közzétett egy videot facebookon amiben koronavírus vakcinákról beszél. Abban említi hogy van youtube csatornája, de ilyen néven nem találom.


Szimpla v-vel nem engedte kiírni és ez nekem fontos lenne, bocsi.


2021. máj. 19. 22:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Csak az az egy videó létezik róla semmi más, ez is csak egy bugris kamuember.
2021. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Épp emiatt kérdem. Semmit sem találok róla, mintha nem is létezne.
2021. máj. 19. 22:54
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem is. Csak meg akarja lovagolni a konteós hullámot a vírussal és a vakcinákkal kapcsolatban, ezzel népszerűségre szert téve. Ne foglalkozz vele.
2021. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 scamdemic ***** válasza:
2021. máj. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor mégsem csak egy videója van.
2021. máj. 20. 05:33
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Láttam én is a videóját, szerintem baromság, de úgy tűnik, mintha szakmai szinten értene azokhoz a dolgokhoz, amikről beszél. Sok mindent nem találtam róla, viszont 2 publikációnál szerepel ez a név (Cross-species inhibition of dUTPase via the Staphylococcal Stl protein perturbs dNTP pool and colony formation in Mycobacterium, illetve Exploiting a phage-bacterium interaction system as a molecular switch to decipher macromolecular interactions in the living cell), szóval lehet, hogy tényleg az, akinek mondja magát. Ettől függetlenül persze élhet egy párhuzamos valóságban, viszont ha tényleg kutató, akkor nincs egy ligában azokkal, akik csak felvesznek egy fehér köpenyt, aztán mondják a f@szságokat. Ha bizonyítani tudja, hogy ez a szakmája, és sok követőre talál (márpedig nagy termes előadásokat is akar tartani), akkor elég érdekes dolgok kisülhetnek ebből.
2021. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%

Itt a honlap:

[link]

2021. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 nesssi válasza:
61%

Az egyik konteó ellenes oldalon utánanéztek. Valóban mikrobiológiai szakra járt, de hamar zátonyra futott a karrierje, mert nem sikerült megütni előrejutáshoz szükséges szintet.

A kutatói pályához elengedhetetlen egyfajta kritikus gondolkodás. Aki azt terjeszti, hogy az emberiséget kékvérű ufók irányítják, annál ez nyilván hiányzik.

2021. máj. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
39%
Én is kerestem, de letiltották,letörölték, mint mindenkit, aki közel jár az igazsághoz....
2021. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
65%
En is szivesen utana neznek, de a youtube link csak engedellyel nyilna meg, a biostruct.org oldalrol meg toroltek. Tud valaki meg valamilyen infot?
2021. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!