Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ellenzékiek! A most közelgő...

Ellenzékiek! A most közelgő foci EB-n Magyarország ellen fogtok szurkolni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ilyen perverzió is csak fideszesnek juthat eszébe. A magyar csapat nem a fideszé, hanem mindannyiunké.
2021. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az ember nem ért egyet azzal, hogy a kormány az élsportra szórja el a közpénzt, még nem azt jelenti, hogy az ember nem a magyar válogatottnak szurkol.

A fidesz szereti magát összemosni a nemzettel, ha valaki őket bírálja akkor szerintük az a magyar nemzetet szidja. Hát, bocs, de nem.

2021. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Meglehetősen sötétnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy úgy gondolja, hogy aki nem nyalja a fidesz valagát legalább keresztcsont mélységben, az nem szeretheti a magyar focit.
2021. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a munkahelyemen kivétel nélkül minden ember azért szorít hogy kikapjanak a magyarok, azzal indokolva hogy “mer az Orbán”. Én is ellenzéki szavazó vagyok, de eszembe nem jutna bármilyen sportban magyarorszag ellen szurkolni.
2021. máj. 27. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát mint látjuk, az ellenzékiek egy része ilyen "meglehetősen sötét". Én is találkoztam már ezzel a fajtával.
2021. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Miért, bejutott valamilyen magyar csapat? Mit keresnek ott? Mindegy is, sosem érdekelt a foci, csak a szupermarketek promóciói miatt szokott feltűnni, ha éppen EB vagy VB van.
2021. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

#5 nyilván van aki így vélekedik, bár ne tagadd, a fidesznél sincs hiány sötét emberekből!

Azok mentségére, akik így vélekednek elmondható, hogy Orbán a fő hibás ebben. Az ő "a nemzet én vagyok" és az "aki nincs velünk, az ellenünk" politikája az, ami miatt sok emberben már minden ami magyar rossz szájízt hagy maga után.

2021. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
44%
Nem nézek focit.
2021. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
7: anonim hozzászólásnál az is simán lehet, hogy a kérdező csak kiadja magát ellenzékinek, meg nem igaz az egész munkahelyi sztori, csak azért dobta be a kérdést, hogy provokálhasson
2021. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Teszek az EB-re, meg a magyar valogatottra is, egyaltalan nem erdekel. Viszont nagyon szorakoztatonak talalom, hogy a nemzeti szinu lokalpatriota kormany, melynek tagjai a parlamentben nemzeti szinu maszkban poffeszkednek, intezkedesei reven

szurkolni vagyo honfitarsaink kizarolag a nemzeti "vedettsegi" igazolvany birtokaban latogathatjak a hazankban megrendezett meccseket, mig a "budos" kulfoldiek negativ teszttel is johetnek (ami sok hanyatlo EU orszagban raadasul ingyenes).😁 Nemzeti kormanyhoz melto rendelkezes.😁

2021. máj. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!