Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most még veszélyhelyzet van?

Most még veszélyhelyzet van?

Figyelt kérdés
szomszédomat feljelenteném mert mondta 1 éve, hogy műszaki nélkül autózik, de most még nem tudom az van e.
2021. jún. 15. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen.úgy tudom június 15-től mondhatnak fel az eü dolgozók,a fele brigád fel is fog azonnal.

Bár azt nem értem hogy a te problémádat miért befolyásolná a veszélyhelyzet.

2021. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert veszélyhelyzet után 60 napig lehet használni műszaki nélkül a kocsikat.
2021. jún. 15. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó ezt nem tudtam.tiszta baromság egyébként.
2021. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarod feljelenteni? Nem értem mi köze az egyik embernek,hogy a másik autójával mi van.
2021. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Az a köze hozzá, hogy balesetveszélyes lehet. Én sem támogatom ezt a feljelentősdit, főleg nem azokat, akik a szomszédjukat vagy munkatársukat minden baromságért felnyomják. De itt pl. komoly baleset is lehet belőle ha az az autó nincs megfelelően karbantartva. De pl. az állatkínzókat is nyugodtan fel lehet jelenteni, mert szerencsétlen állat sem érdemli meg hogy olyan rossz sorsa legyen. Vannak olyan dolgok, amik már átmennek egy határon. Nyilván, hogy ha a szomszéd fája 10 centit kilóg az útra, akkor nem nyomom fel, vagy ha vasárnap túl hangosan vágja a füvet, komolyabb esetekben viszont szerintem igenis szükséges szólni az illetékeseknek.
2021. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5.Akkor van köztünk különbség.Nekem eszembe nem jutna,hogy bántsak valakit azért mert le van járva a műszakija. Egyszerűen nincs hozzá közöm,nem az én dolgom. Ha nem muszáj nem ártok senkinek.
2021. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
6) amíg a te gyerekedet le nem gyalulja egy ilyen addig nem is fogod megérteni.de ha neadjisten bekövetkezne akkor te lennél a legjobban felháborodva.
2021. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7.Neked ezzel jobb lesz? Remélem azért közlöd vele szemtől szemben,hogy feljelentetted.Nemcsak sunyin a háttérből.
2021. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Igen, most még veszélyhelyzet van, várhatóan szeptember 15-ig.
2021. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel műszaki nélkül veszélyeztetett egy buszt, lakott területen nem engedte ki, feljelentéshez csatolnám , hogy műszaki nélkül csinálta. Remélem nem azon a buszon utazott egyik őt védő embernek sem a gyereke.
2021. jún. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!