Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberalisok örülnétek egy...

Liberalisok örülnétek egy ilyen országnak a jövőben?

Figyelt kérdés

Egy transzmeleg félig fekete, félig zsidó miniszterelnök nőnk lenne, akinek egyik ágról rabszolga felmenői vannak másik ágról holokauszt túlélők. A jobboldali, konzervatív pártokat, médiumokat betiltották.

A lakosság többsége már sötétbőrű muszlim, roma vagy fekete (mindenkit is befogadunk) ha fehér akkor ateista és természetesen homoszexuális.

A templomokat és a stadionokat már rég lebontották.

A magyar zászlót hivatalosan is szivárvány zászlóra cserélték.

Az iskolakban külön tárgyat vezettek be az érzékenyítés érdekében.

A kulturális közegben (filmekben pl.) úgy mint a politikaiban, de a munka világában is ha az nem aljas fehér férfinak való, kvótákat vezettek be, mindenki szerepelhessen.

Természetesen a gazdag fehér férfiaktól a vagyonuk jó részét elvették és szetosztották a szivárvány tagjainak, hisz azok a mocskok a világ leigázásából szerezték vagyonukat.

A fehér, heteroszexuális férfiak potenciális naciként és szexuális ragadozóként listázva vannak. A metoo mozgalom virágzik. A kéretlenül nőknél kezdeményezőket börtönnel büntetik.

Wartburgot már nem szerelnek mert csak elektromos, önvezető modern autók vannak amit csak a szervizben tudnak. Ha szól belőle halkan is a zene az kellően langyos és színes, hogy senkit se sértsen.



2021. jún. 17. 01:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Fújjjjjj,pálinkát,Wartburgot és ordító zenét akarunk!!!!!
2021. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Én is ilyen liberális vagyok, teljesen komolyan. A véleményemet kérdezed, én korrrektül válaszolok, tehát ne pontozzatok le. Igen, én örülnék hasonlóknak, még ha eléggé el is van túlozva a kérdésben leírt.


Még annyi, hogy az autókból egyetlen egy zene szólhatna hangosan, az "I'm coming out" című.

2021. jún. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Már sokszor elmondtuk, hogy nem ilyen a liberalizmus.
2021. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

A liberális énemet rettentően bántaná, hogy ebben a világban kirekesztik a keresztény vallást, nem tisztelik a magántulajdont, és leépítik a sportot. Egyúttal képmutatásnak tartanám, hogy egy olyan országban, ahol elveszik a magántulajdont, képmutató érzékenyítésről tartanak órákat.


Az általad felvázolt világ egy fasiszta diktatúra, így nem élvezném egy kicsit sem. Valószínűleg a gyakori kérdésekena keresztények vallásszabadságáért vitatkoznék.

2021. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem egy ilyennek, de annak örülnék, ha

- a miniszterelnök személyét a kompetencia határozná meg, és kevéssé foglalkoznánk a nemével, a szexualitásával, a bőrszínével és a vallásával

- sajtó- és szólásszabadság lenne, a közmédia pedig független és tájékoztató-jellegű lenne, mint ahogy az a feladata egyébként, és mellőzné ezt a nagyfokú, uszító, gusztustalan részrehajlást

- mindenki el tudna menni egy szivárványos zászló mellett anélkül, hogy visszafoghatatlan vágyat érezne arra, hogy letépje, felgyújtsa, lehányja, stb

- a focicsapat nem milliárdokkal túlpénzelt rokonok gyerekeiből állna, hanem a tényleg tehestéges, elkötelezett sportolókból

- a parlamentben lenne női kvóta, hogy mindkét nem egyelő arányban tudjon beleszólni a politikába. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ha más nőt nem találnak már az egész országban, de csak mert meg kell felelni a kvótának, a szomszéd Mariska nénit fogják odatenni a parlamentbe, hanem, hogy a hozzáértő nőknek tényleg megadják a segítséget és a lehetőséget, hogy részt vehessenek a politikában

- a családon belüli és a szexuális erőszakot kevésbé vennénk félvállról

- bevezetnénk egy olyan alap minimálbért, amiből meg lehet normálisan élni, hogy mindenkinek legyen fedél a feje fölött, és kenyér az asztalán

Az érzékenyítő órákkal nem nagyon értem, mi lenne a baj, nekem ez kicsit kilóg a kis ügyes disztópiából, amit körülírtál :DD Miért ne lehetne érzékenyítő óra?

A zenéhez meg csak annyit, hogy nyilván csak az It's okay to be gay lenne az egyetlen legálisan hallgatható szám, és egyúttal az ország himnusza is!

2021. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
#6, egyetértek a női kvótát leszámítva. Én nagyon szeretném, ha ugyanannyi nő lenne a parlamentben, mint férfi, de azt szeretném, ha eljutnának oda maguktól. Nyilván te is ezt mondtad, de szerintem a kvóta ebből a szempontból kérdéses módszertan - szerintem.
2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%
Húha, mekkora csapda volt. Micsoda szellemesség...
2021. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
És én azt hittem, már mindent láttam a Gyakorin :DD
2021. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, a kérdésed nyilvánvalóan csak arról szól, hogy hergeld a népet és provokálj.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdés és az összes eddigi válaszodat.

2021. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez..... Valami brutális volt, olvasni is fájt:DD
2021. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!