Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok, baloldaliak!...

Liberálisok, baloldaliak! Támogatnátok, hogy a sportolók is szabadon megválaszthassák a nemüket és hogy férfi vagy női ágban szeretnének versenyezni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 23:39
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem tudom
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én azt támogatnám, ha a "selejt" és a "hulladék" kategóriákból választhatnának tetszés szerint. :)
2021. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen,teljes mértékben támogatom, dobrev Klára miniszterelnök asszony is támogatja.
2021. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
de akkor minek a két kategória?
2021. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Megszűntetném a férfi és női ágakat. Felesleges diszkrimináció. Senki sem tehet róla hogy férfinak vagy nőnek született.
2021. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
#4: "Senki sem tehet róla hogy férfinak vagy nőnek született." Én sem tehetek róla, hogy férfinek születtem, mégsem jutott eszembe egy pillanatra sem, hogy a lányok közt akarjak sportolni (úsztam, kézilabdáztam és fociztam).
2021. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha nőként született férfiak versenyeznének férfiak között, az kevésbé lenne problémás.

De ha férfiként született nők versenyeznének nők között, azt talán az intoleráns nők tisztességtelennek vélnék, rontana a versenyszellemen, mivel számukra az alacsonyabb tesztoszteronszint hátrányt jelentene a herékkel rendelkező nőkhöz képest. Bár erre is vannak már modern megoldások, például az NDK-ban a sportolónőknél mesterségesen növelték a tesztoszteronszintet javítva a nők egyenlőségét erőnlétben, de ez a világban ma még nem elfogadott.

2021. máj. 3. 00:05
 7/14 anonim ***** válasza:

#5

Azért nem, mert maradi vagy :))

Ráadásul nem érted a viccet.

2021. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak az alacsonyabb tesztoszteron szint, hanem az izomsűrűség, tüdőkapacitás, csontsűrűség. Ami egy nőnél világrekord, az egy férfinél kb. középmezőny.


Ez a transzgender baromság a sportban a női sport kiírtása. Volt olyan női sportoló az usa-ban, aki bár az addigi legjobbját futotta, és normál esetben második lett volna, nem kapta meg a neki járó ösztöndíjat, mert két srác is futott, akik wow, megdöntötték az országos rekordot! (A nőit persze) Ez a srácok között max 10. helyet érte. Jogtalanul kapják a pénzt és az ösztöndíjat.


Vagy akkor most kapjon egy csomó funkcionális analfabéta is orvosi, mérnöki, sebészi, stb diplomát, mert "nem tehet arról hogy butábbnak született"? Mert ez a következő.

Megnézném hogy pislognál ha egy ilyen sebész operálna téged...

2021. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Értem én a trollkodást, viszont ha kicsit is utána olvas az ember a kérdésnek, akkor elég hamar kiderül, hogy a tesztoszteronszint a jelenleg elfogadott szintjére csökkenésével együtt az ezzel járó előnyök is megszűnnek. Az olimpiákon elég régóta részt vehetnek nemváltó műtéten átesett vagy épp interszex emberek és soha egyikük sem ért el dobogós eredményt, eléggé álproblémáról van szó. Aki szeretne tudományos oldalról is ránézni a kérdésre, annak itt egy cikk: [link]
2021. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

#9:

az idézett cikk konkrétan nem támasztja alá az állításod.

2021. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!