Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Belőletek milyen érzést vált...

Belőletek milyen érzést vált ki az a szó LMBTQ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 17:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%
Mindig megjelenik lelki szemeim előtt két kan ahogy seggbeteszi egymást. Komolyan még a szarszagot is érezni szoktam. Blöoá...
2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

Az LMBTQ számomra nem a melegekre vagy más nemi beállítottságúakra utal, hanem egy nyomuló szivárványos, megbotránkoztató kultúrharcos eszmére.


Ugyanis nem a melegekkel, transzokkal van a baj, hanem a szélsőségesekkel, akik vonulgatnak és botrányt keltenek és a normálisabb melegeket is lejáratják, nekik köszönhető, hogy az emberekben undort vált ki ez a szó.


"Én nem vagyok LMBTQ, csak egyszerű b##i vagyok". Nádasdy Ádám nyelvész professzor.

2021. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Hányingerem van.
2021. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Az LMBTQ+ emberek semmilyet, a propagadna vegyeseket. Egyrészt unom az ilyen kérdéseket, másrészt simán lehetne találni egy olyan átmenetet ami megfelelne mindenkinek. Éljék az életüket, házasodjanak, (ha normálisak) fogadjanak örökba gyereket, DE ne akarják, hogy a gyerekek is lépten nyomon ezzel találkozzanak, had ne kelljen úgy tennem, mintha érdekelne, hogy ki mit csinál a négy fal között. És persze ne legyenek nálunk is pórázon vezetett, négykézláb járó "kutyapasik". Ha erre izgul kergesse otthon a labdát, de ne kamerák előtt
2021. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
35%
Unalmas már nagyon. Frászt kapok tőle. Kezdenek túlzásba esni. De itt az oldalon meg leszólják azokat, akik nem támogatják őket.
2021. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%
Aberrációk okozta elemi undort.
2021. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
21%
Fing,kaksi,segg,korbács,lánc,magamutogatás,szellemi nyomor, nihillizmus,ateizmus
2021. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem én mentem hányni...
2021. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
Nincs bajom a melegekkel, nekem is van 2 közeli meleg barátom, de egyet értenek ők is, hogy rettentően túl van tolva ez az egész.
2021. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Amugy akik seggszőr meg szarszag meg stb-ket írogatnak, velük kapcsoaltban így elgondolkozom, hogy sokan azért nem fogadják ezt valszeg el, mert annyira tele vannak ezekkel a sztereotipiákkal.
2021. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!