Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Transzneműek meg ciszneműek...

Transzneműek meg ciszneműek tulajdonképpen nem is léteznek, csak a liberálisok meg konzervatívok találták ki, hogy léteznek?

Figyelt kérdés
Én biológiailag férfi vagyok, de belülről nem fakad semmilyen érzés, hogy én márpedig férfi vagyok. Szóval akkor én most cisznemű vagy transznemű vagyok? Vagy ezek a dolgok nem is léteznek, mint a példám mutatja?
2021. júl. 1. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Én nő vagyok, de nálam sincen ilyen érzés. Egyszer egy állítólagos biológussal erről veszekedtem, de egy idő után nem írt vissza. :(


Szerintem ez valami új szekta szerű vallás. A "társadalmi nem" az náluk olyan mint a lélek és a sztereotípiák alapján alakítják a saját testüket.

2021. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
Röviden a cisznemű egyén az, akinek normális nemi jellegei vannak: a férfias vonású, nemi szervű, felfogású férfi, és a nőies vonású, nemi szervű, felfogású nő. A transznemű eredetileg egy veleszületett rendellenességgel (testi, nemi, mentális felfogásban) élő férfi vagy nő. Néhány jellemzője miatt azonban lehet mindkettő, vagy egyik sem (itt is a testi és nemi szervi elváltozások számítanak). Innentől kezdve már csak fejben dől el, hogy hova sorolja az ember magát. Ha valamit rosszul írtam, javítsatok ki bátran.
2021. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

E azt nem értem, hogyan lesz ő férfi.

Na mert ugye manapság az is menő, hogy genderizé van.

2021. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekesek az olyanok, mint az első válaszadó, aki ha valakivel nem ért egyet, egyből megkérdőjelezi a végzettségét. Egy biológus ismerete a témáról sokkal mélyebb, mint az övé. Nyilván nemcsak azokat a buta szlogeneket nyomja a témában, mint amivel eddig ő találkozott, tehát hazudik. Tipikus plebs logika.
2021. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es, a "társadalmi nem" az nem biológia, hanem szociológia. Itt bukik az egész.
2021. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Meg ott, hogy a debisléget író első válaszadó biológussal konzultált a biológiai nemről, és nem szociológussal a társadalmiról. Mit szerettél volna ezzel mondani?
2021. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os, ha ő konzultált volna, akkor valszeg nem "állítólagos" biológust írt volna.


Szerintem valahol a neten vitázhatott, majd bedobták neki a "biológus vagyok, te meg hulye" kártyát, amit elég gyakran megtesznek ilyen vitákban...


De persze ez csak az én jóindulatú feltételezésem.

2021. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

A kormány sikeresen átmosta az agyakat, hogy a gender valami ellenség, aki gyerekeket operál át az ellenkezű nemmé.


A genderkutatás =társadalmi nem kutatás.


Hogy miért határozza meg egy embert csak mert hímvessző vagy vagina van a lába között. Miért nem bízunk egy női autószerelőben, vagy egy férfi óvodapedagógusban?


Honnan jön, ki tanította nekünk ezeket a téveszméket, hogy a nő a méhe, a kromoszómájának minősége vagy a mellei miatt nem alkalmas metróvezetőnek?

Vagy miért férfiasítunk és nőiesítünk tárgyakat? Hol van egy fúrónak vagy egy körömlakknak nemi szerve? Sehol. Akkor miért van az hogy csak az egyik nem használhatja a társadalom szerint?

2022. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!