Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagyon rettegem hogy a szogáló...

Nagyon rettegem hogy a szogálólány meséje magyarországon és akar az egész világon megvalósulhat. Mit tehetek azert hogy ne legyen igy?

Figyelt kérdés
Látva Lengyelországot. A radilalis szélsőjobb pl: mi hazánk mozgalom erősödik bármikor bekövetkezhet a vészkorszak. Tele van a világ radikális keresztényekkel, nőgyülölőkkel, nácikkal, rasszistákkal. Sok És akkor még azt az ominózus pedofil törvényt nem is emlitettem. Félek a jövőtől. 25.5/lány

2021. júl. 7. 16:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező! Veled jól megetették ezt a maszlagot, de ne szégyenkezz! Mikor az 1990-es filmet láttam engem is felborzolt, csak később jöttem rá, hogy ez művészeti alkotásnak álcázott propaganda. Minden kockájából süt a gyűlölet.

*

Ha mégis előállna hasonló helyzet, például a Covid-vakcinák melléhatásaként Európában inkább a matriarchátus felé mozdulna a társadalom. A matriarchátus hatékonyabb megoldása lenne a problémának.

A Vatikán erőteljes anya-kultuszt tolna, és deklarálná, hogy nők is lehetnek egyházfők.

2021. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11%

Még mindig semmivel nem rosszabb nőnek lenni, mint férfinak. Én pont az ellenkezőjét látom mint amit te, rengeteg az ilyen besavanyodott, céltalan frusztrációval teli fapina, aki hithű feministaként megpróbálja bemagyarázni az ilyen naív kislányoknak, hogy márpedig ők el vannak nyomva, mert nem egy f*rok nőtt a lába közé. Itt Mo.-n vagy EU-ban az van elnyomva aki annak érzi magát, meg akinek telimossák az agyát és elhiszi.


(ui: az említett filmet nem láttam, de merek következtetni, hogy nagy parasztvakítás az egész, sarkításokkal és túlzásokkal fűszerezve. Nem alapoznék erre)

2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%

12-es:

Meghazudtolod azon statisztikákat, ahol a női fizetés azonos munkáért azonos pozícióban kevesebb?

2021. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
14%
#13 Csak üres, semmitmondó statisztikákat meg a hülye sipákolást hallottam eddig, semmi mást. EGyetlen bérlapról fotót vagy pdf fájlt nem láttam ezzel kapcsolatban ami bizonyítaná. Statisztikákat meg mindenki kénye kedve szerint alakítja. Arról se kapunk sokszor információt, hogy milyen munkarendben, hány órában, milyen végzettséggel, tapasztalattal, nyelvtudással rendellkeznek a vzsgált egyének, állami vagy versenyszférában dolgoznak... Innentől kezdve nevetséges az egész és szánalmas hisztéria.
2021. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

SBG08 nem értek veled egyet.

Én félreteszem az olyan pitiáner dolgokat, amiben a nő és férfi anatómiailag különbözik, DE! igenis van hátránya annak, hogy valakinek nem lóg pénisz a két lába között.


Kvázi bárhogy öltözködve megszólhatnak vagy érhet szexuális abúzus. Nagyon gáz, amikor taxit kell hívjak, mert félek este közlekedni.

Nagyon utálom, hogy folyamatosan azt kell hallgassam, hogy sötétedés után ne menjek utcára, vagy csak kísérettel.

Unalmas, amikor kutyát sétáltatva, melegítőben, pulcsiban is beszólogatnak vagy arra, hogy nem vagyok túl nőies aktuálisan vagy pedig arra, hogy így is megb@sznának.

Utcán napi szinten ér vagy érhet megfélemlítés nőként.


És borzalmas, hogy amikor egy ismerősömet utcán erőszak érte, akkor hiába kiabált, hiába volt tőle nem messze tömeg, senki nem ment oda, csak végül egy idős bácsi, aki szintén fizikailag bántalmazva lett a közbeavatkozásért.


Ezek hátrányok, hiába tagadjuk.

2021. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%

#15 Engem meg azért szóltak meg fiú létemre állandóan, mert alacsony vagyok, szemüveges vagyok és nem vagyok egy szőke herceg. De az öltözködésem miatt is szóltak már meg vagy amiatt mert nincs hatalmas pofám. Most akkor én is kezdjek el hápogni, hogy mennyire igazságtalan az élet? Nem.


Sötétedés után nem csak a nőknek nem érdemes egyedül sétálni nagyobb városokban, hanem konkrétan semmilyen átlag embernek. Ilyen világot élünk.

Ez még mindig globális probléma.


Volt rá példa nem egyszer, hogy férfiakat vagy fiatal srácokat vertek agyba főbe és az utca embere csak fapofávavl ment el mellettük. Ez sem kizárólag a nőket érinti, ez is globális probléma.


Ez a sarkítás, hogy minden egyes ilyen vitánál a nemi erőszak jön csak elő pedig már nevetséges. Tessék kicsit szélesebb spektrumon vizsgálódni és rájössz te is (remélhetőleg), hogy 2021-ben is még mindig kevesebbet ér egy férfi élete mint egy nőé. Háromszor több férfit vagy fiút ölnek meg évente mint nőt. Akkor kinek is kellene félnie?

2021. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Bár bocs, de inkább verjenek agyba főbe mint megerőszakoljanak...
2021. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg senkit se verjenek agyba főbe vagy erőszakoljanak meg. Az a tiszta. Meg különséget se kellene tenni. Bűn ez is meg az is, pont.
2021. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező ugyan ilyen gondolataim vannak. Nem adok sok időt és a fidesz ebbe az iranyba fog kanyarodni, pár évet adok és a nőknek nem lesz szabad dolgozni.

Egyre jobban és durvábban fogják nyomni a keresztény hu.lyesgeiket. amivel nagyon sok embert tudnak manipulálni.

Szerintem legközelebb nem a homoszexuálisok és a liberálisok lesznek az ellensègek,hanem az ateisták. Akik nincsenek megkeresztelve.

Után lehet az állatvèdők lesznek az ellensègek.

Utána lehet a nyugdíjasokat fogják cèlkeresztbe állítani.



Két dologhoz nagyon ért a fidesz : gyűlölet keltès, és lopás

2021. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%
Az árvákat nagyon sajnálom. Árvaházban kell dekkolniuk ahelyett hogy szerető családba kerülnènek
2021. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!