Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire számíthatunk ezzel az...

Mire számíthatunk ezzel az egész menkültüggyel kapcsolatban, milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés
Mire számíthatunk? Meddig tart még ez az egész menekült téma? Milyen következmenyek lesznek? Idövel szep lassan elcsendesedik ez a dolog, vagy pedig lesznek következményei, es közel sincs meg vege!? Mire kell szamitani? Veszelyben vagyunk? Van okunk félni?

2016. júl. 31. 00:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Inkább nekik van félnivalójuk úgy érzem. Nyilván a terrorizmus nem móka, rontja a közbiztonságot és azoknak a lelkivilágát is veszélyezteti, akik egyébként teljes biztonságban vannak lásd: Magyarország.

De egy valamit be kell ismernünk: A terrorista merényletek talán rémisztőek és sokkolóak, de csak elenyésző mennyiségű kárt tudnak okozni, mind az emberi életek számában, mind anyagiakban. (kövezzetek meg, hogy kimondtam)


Ha viszont nekünk borul el az agyunk, akkor ők sokkal nagyobb kárt fognak szenvedni, tekintve, hogy igazából teljesen kivannak szolgáltatva, és a mi országainkban élnek, nekünk vannak lehetőségeink komolyabban lépni.


Én is feltettem a témával kapcsolatban egy kérdést, eddig a kitoloncolás a legnépszerűbb válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


Lehet vitatkozni, hogy mekkora súllyal bír ez a döntés, én is békésebb egy jószág vagyok, csakúgy nem toloncolnék ki tömegeket, DE még mindig sokkal, de sokkal jobb, mintha vérig menne a dolog az emberek pánikozása miatt.


"Idövel szep lassan elcsendesedik ez a dolog, vagy pedig lesznek következményei, es közel sincs meg vege!?"


Egyre inkább erősödnek a bevándorló ellenes szerveződések, szóval most még nem látom esélyét lecsendesedésnek, de ez nagyban függ attól is, hogy lesznek-e még botrányok a migránsokkal kapcsolatban.

2016. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%

"De egy valamit be kell ismernünk: A terrorista merényletek talán rémisztőek és sokkolóak, de csak elenyésző mennyiségű kárt tudnak okozni, mind az emberi életek számában, mind anyagiakban."


Jaja, egy éjszaka alatt lemészárolni akár 100 embert, felfordulást csinálni egy egész városban az elenyésző.

Inkább azt kellene kimondanod, hogy nem is te lennél, ha nem mosdatnál.


Egyébként vége csak úgy, elcsendesedve nem lesz.

Sajnos a média szeret ferdíteni, szal valszeg továbbra is majd csak azt hallod, hogy minden oké, a GDP növekszik stb.

Jah, hát meg a mosdatás.

2016. júl. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Addig fog tartani, amíg nem szüntetik meg a menekülést kiváltó okokat, azzal pedig látszólag eddig keveset foglalkoztak. Ráadásul további országok is kezdenek lángbaborulni a térségben, szóval csak rosszabbodni fog a helyzet szerintem.
2016. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"Addig fog tartani, amíg nem szüntetik meg a menekülést kiváltó okokat"


A háború nem fog megszűnni addig, amíg olaj van azokban a földekben.


De van még egy tényező: a klímaválság. Ez is hamarosan beindíthat egy migrációs hullámot és ezen aztán tényleg nem tudunk változtatni.


Szóval sajnos ez még csak a kezdet, úgy is mondhatnánk, hogy a kóstoló.


Nekünk talán kevésbé van okunk félni, mert Magyarország elmaradott, gyenge a szociális háló és így nem kívánatos a "menekültek" számára. Valamint a magukat "liberálisnak" nevező hibbant idióták is kisebbségben vannak. Egyelőre. Térjünk vissza a kérdésre 5 év múlva, addig nyugi van.

2016. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

"A terrorista merényletek talán rémisztőek és sokkolóak, de csak elenyésző mennyiségű kárt tudnak okozni, mind az emberi életek számában, mind anyagiakban."


Nos, én nem kövezlek meg érte, hogy kimondtad, csupán őszintén kívánom, hogy jussanak majd eszedbe ezek a szavaid egy legszeretettebb hozzátartozód letakart teste mellett térdelve! Gyakorolgasd úgy a hülye toleranciádat!

Nektek semmi nem elég, hogy észhez térjetek ugye?

2016. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ja, és biztos lesz nehezebb felfogású, aki félreérti, NEM azt kívánom, hogy történjen ilyen, hanem azt, hogy HA megtörténik, ne feledje, mit nyilatkozott!
2016. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg sörpocka mondandójának lényegét. Kegyetlenül hangzik, de 100 élet jelentéktelen egy ország szempontjából, ahol naponta többen halnak meg másban.


Magyarországon hiába halnak meg a legtöbben szív- és érrendszeri megbetegedésekben a táplálkozási kultúránk miatt, egy jobbost se láttam még habzó szájjal üvöltözni, hogy a szakácsok milyen gonoszak. Pedig a szakácsok nagyobb veszélyt jelentenek az emberekre hosszútávon és nagyságrendileg is, mint a terroristák.

2016. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

"Gyakorolgasd úgy a hülye toleranciádat!"


"Jaja, egy éjszaka alatt lemészárolni akár 100 embert, felfordulást csinálni egy egész városban az elenyésző.

Inkább azt kellene kimondanod, hogy nem is te lennél, ha nem mosdatnál. "


Ez nem tolerancia és mosdatás, hanem matematikai viszonyítás. Vagyunk 500 millióan a kotinensen és több ezer/tízezer városunk van. Csak cukorbetegségben többen halnak meg évente, mint terrorizmusban, és ezen az sem fog változtatni, ha én, vagy egy szerettem lesz letakarva egy lepellel. Épp annyira irracionális rettegnetek minden pillanatban a terrorizmus miatt, mint minden reményeteket belefektetni a tegnap vásárolt lottószelvénybe.


Ettől függetlenül pedig én is elleneztem a migrációt, és éppen ezért nem fogok a kedvetekért felelősséget vállalni mindazért amit rám akartok aggatni, mert, ahogy idézted: "HA megtörténik, ne feledje, mit nyilatkozott!"

2016. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

"Csak cukorbetegségben többen halnak meg évente, mint terrorizmusban"

Most még. De ha Európa nem lép nagyon sürgősen, akkor egyre több terrorcselekmény lesz, aztán pedig háború.

2016. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Most még. De ha Európa nem lép nagyon sürgősen, akkor egyre több terrorcselekmény lesz, aztán pedig háború."


Ezt nem is vitatom, de ahogy azt az első hozzászólásomban kifejtettem, az esetleges "háború" végkimenetele már most el van döntve a mi javunkra. Én nem akarok háborút, semmi jó nem származik ha vérre vérrel válaszolunk, ha kell toloncoljuk ki őket, DE ennek ne az legyen az oka, hogy félünk, rettegünk, hanem a migrik szolgáljanak rá. Nem terrorizmusra gondolok, undik elég, ha roma módjára verik szét a környezetüket, és ezzel beismerésre kerül az összeférhetetlenség.

2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!