Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a homoszexualitás ntermésze...

Ha a homoszexualitás ntermészetes és normális, miért muszáj a gyakorlóinak mesterséges segédeszközöket használni?

Figyelt kérdés

Az élet egyik legalapvetőbb eseményéhez számos nem természetes dolgot kell használniuk, pl.: az alap síkosítás és óvszerek. Ezek nélkül a szokásosnál is nagyobb kárt tesznek a testükben. Miért neveznek egy olyan dolgot természetesnek, amit ha csinálsz, belebetegedsz és előbb utóbb belepusztulsz? A belebetegedés alatt a számos nemi betegségeiket értem, a prosztatarákot és kiforduló végbelet, mondhatni a leggyakoribbakat.


A kérdésre irányuló válaszokat várok, nem azt, hogy az oroszlános is seggbekúrják egymást és a pingvinek tojásokat lopnak. És zsideszes sem vavyok, köszi.



2021. júl. 9. 11:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
82%

#20

A térkép meg pont arra utal, hogy nem érdekel, hogy ki és mit csinál, mivel mutathatok neked 1 videót, ami arról szól, hogy lapos a Föld.

Attól nem lesz úgy.


"Mivel én elfogadok racionális érveket."

Láthatóan nem, mivel te sem azokat használsz.


"Jellemző, hogy ezen is ki vagy akadva, ez az ellenséges, beteg, deviáns viselkedés"

Mármint min? Hogy úgy érvelsz, mint egy 9 éves? Igen, ez egy - elvileg - vitában elég zavaró.

Annyit ér a videód, mintha azt mondtad volna, hogy a szomszéd falu Pista bácsija mit mondott.

Senkit nem érdekel és teljesen irreleváns.


"Önkritika nulla. Bizonyára véletlenül utál titeket mindenki"

Veled ellentétben én nem vagyok skizofrán, szóval a többes számot el is engedheted.

Amúgy még csak nem is vagyok az lmbtq közösség tagja, szóval nagyon benézted.


Mellesleg érthető, hogy a kommentem többi részét ignorálod, mivel cáfolni nem tudsz, így megpróbáltál belekötni a kommentem csak egy részébe, de ez is csak nevetségessé tetted magad.

2021. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
16%

Nem nagyon van mit megcáfolni, nem kell minden obszcén mondatot megcáfolni.

Ember, pont azt írtam, hogy a homoszexuálisak lehet, hogy felsőbbrendűek egy elmélet szerint. El tudod olvasni, amit most írtam? Nagyon logikusnak tűnt az érvelés. Ez tehát kifejezetten pozitív gondolat a melegek számára. Megértetted, amit most írtam? Most nem a melegséggel szemben érveltem.

Elképesztő ez a deviancia...

2021. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%

#22

"Nem nagyon van mit megcáfolni, nem kell minden obszcén mondatot megcáfolni."

Segítek, az obszcén nem azt jelenti, hogy érv, mivel én érveket írtam.


"pont azt írtam, hogy a homoszexuálisak lehet, hogy felsőbbrendűek egy elmélet szerint. El tudod olvasni, amit most írtam? Nagyon logikusnak tűnt az érvelés"

És te, amit én írtam? Mert láthatóan még most sem sikerült felfogni.

Senkit nem érdekel EGY ember mit mond EGY videóban.


"Ez tehát kifejezetten pozitív gondolat a melegek számára. Megértetted, amit most írtam? Most nem a melegséggel szemben érveltem."

Ja, csak én nem valami képzeletbeli dolog mellett vagy ellen érvelek, hanem a valóság mellett.

A valóságban meg nincs felsőbb-alsóbbrendűség.

Akár mellettük, akár ellenük érvelsz, még hülyeségeket beszélsz.


"Elképesztő ez a deviancia..."

Amit személyedben reprezentálsz? Egyetértek.

2021. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
13%
Felesleges olyanokra reagálni, hogy az önkielégítés is szex. Mi heterók tudjuk, de nem erről van szó, hanem az igazi szexuális életről... Azt is tudjuk, hogy nincsenek felsőbbrendűek, ezt képletesen írtam. Ezt mindenki tudja rajtatok kívül. Még azt is tudjuk, hogy egyetlen videó nem bír mindent eldöntő jelentőséggel. Csak írtam egy magyarázatot amellett, miért alakulhatott ki a homoszexualitás. Mert létezik még mindig, pedig feleslegesnek, sőt hátrányosnak tűnik. Tény, hogy egy nőt imitáló férfi kicsit sem tűnik normálisnak, egy elmebeteg szintjét üti meg a többségi társadalom szemében. A legtöbb bizonyíték arra utal, hogy betegségről van szó. Különböző betegségek, fertőző szexuális betegségek, más devianciákra való hajlam, poligámiára való nagyon erős hajlam, szexuális élet és szaporodás hiánya, a homoszexualitásnak a legtöbb esetben lelki károsodás okozta létrejötte (elsősorban nem genetika, kisgyerekkorban befolyásolható, ezért vannak úgy ráállva az óvodásokra).
2021. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

"Különböző betegségek, fertőző szexuális betegségek, más devianciákra való hajlam, poligámiára való nagyon erős hajlam, szexuális élet és szaporodás hiánya, a homoszexualitásnak a legtöbb esetben lelki károsodás okozta létrejötte (elsősorban nem genetika, kisgyerekkorban befolyásolható, ezért vannak úgy ráállva az óvodásokra)."


Ezek közül az egyetlen, ami a homoszexuálisokra jellemző, az a szaporodás hiánya. Az összes többi vagy ostobaság, vagy semmi baj nincs vele.

2021. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
78%

#24

"Felesleges olyanokra reagálni, hogy az önkielégítés is szex. Mi heterók tudjuk, de nem erről van szó, hanem az igazi szexuális életről"

Hát, akkor a "ti" heterók nagyon ostobák, mert az igazi szexuális élet része az önkielégítés is.

Direkt hoztam egy forrást is, de láthatóan annyira meggyőzhető vagy, hogy ezt sem sikerült felfogni.


"Azt is tudjuk, hogy nincsenek felsőbbrendűek, ezt képletesen írtam. Ezt mindenki tudja rajtatok kívül."

Igen, annyira tudod, hogy eddig kb. 3 kommenten keresztül magyaráztad, hogy mennyire elhitted, hogy felsőbbrendűek, mert láttad egy videóban, ami szerinted meggyőző volt.

Igazán eldönthetnéd, hogy mit hazudsz, mert kezd kínos lenni.


"Csak írtam egy magyarázatot amellett, miért alakulhatott ki a homoszexualitás."

Nem, nem ezt tetted, mivel akkor nem írtad volna ezt: "Most nem a melegséggel szemben érveltem."

Ha valami kialakulásáról beszélsz, akkor nem ellene vagy mellette beszélnél, de te úgy állítottad be, hogy mellette tettél kijelentést.


"Mert létezik még mindig, pedig feleslegesnek, sőt hátrányosnak tűnik."

Semmiben nem tűnik hátrányosnak.


"Tény, hogy egy nőt imitáló férfi kicsit sem tűnik normálisnak, egy elmebeteg szintjét üti meg a többségi társadalom szemében."

De, teljesen normális a többségi társadalom szemében, a hangos, értelmileg sérült kisebbség szemében nem az.


"A legtöbb bizonyíték arra utal, hogy betegségről van szó. "

Ellenkezőleg, a legtöbb bizonyíték arra utal, hogy nálad van szó elmebetegségről.


"Különböző betegségek, fertőző szexuális betegségek, más devianciákra való hajlam, poligámiára való nagyon erős hajlam, szexuális élet és szaporodás hiánya, a homoszexualitásnak a legtöbb esetben lelki károsodás okozta létrejötte"

Szintén hazugság, a legtöbb esetben nem befolyásolta semmi ilyesmi. Csak most találtad ki ezt, mert azt hiszed, hogy annyira értesz hozzá, mikor egy kommenttel ezelőtt még egy noname videóval érveltél.


Mellesleg az már olyan szintén szánalmas, amit mondasz, mivel a természetben pont, hogy a monogámia a ritkább és pont a poligámia az elterjedt.

Ahogy az általad körülírt hetero ember él, az sokkal természetellenesebb, ha már ezt a szót használjuk.

2021. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
A segédeszközök, amiket említettél (síkosító, óvszer) alapvetően a heteróknak lettek kitalálva. Tehát a logikád szerint a heteroszexualitás természetellenes és abnormális.
2021. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27# Normál közösülésnél elég kicsi az esélye a betegségek elkapásának, szinte csak akkor történik, ha kurvával dugsz. A homokosoknál viszont halálos kórságok terjednek, sokkal nagyobb eséllyel.
2021. júl. 10. 17:21
 29/40 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, téged hogy nem buktattak meg bioszból? Az óvszer nélküli alkalmi szexnél ugyanúgy elkaphatsz bármilyen nemibetegséget szexualitástól függetlenül. Húzz óvszert, és ez a probléma nagyrészt megoldódik (pár éppen a heteroszexuális kapcsolatokra jellemző betegséget leszámítva, mint pl a herpesz vagy a HPV)
2021. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
A herpesz semmiképp sem csak a normális szexre jellemző. Én azt nem értem, téged hogyhogy nem fogtak vissza az olvasási készégeid miatt. Az HIV/AIDS kombót ti robbantottátok be, plusz gyakori a hepatitis is. Kifejezetten halálos betegségek. Férfiként pl. szinte lehetetlen nőtől HIV-et kapni. Csak drogozás és buzulás útján terjed, nőkre pedig homár férfiak szabadítják. Nem tudod ezt cáfolni.
2021. júl. 10. 20:46
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!