Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánk szavazók, ha egy...

Mi hazánk szavazók, ha egy ismerősötökről kiderülne, hogy homoszexuális elfordulnátok tőle emiatt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sokuk "Nazi in the streets, hippie in the sheets" ha értitek mire célzom...
2021. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Engem nem zavar,hogyha valaki homoszexuális, nem fogom érte megszólni vagy bántani.Ahogy egy vak embernek sem rúgom ki a kezéből a fehér botot és nevetem ki.


Viszont, ne csináljon úgy, mintha a homoszexuális normális, természetes dolog lenne és legfőképp ne propagandálja.



Ahogy a nők esetében is szoktam mondani.Nincs annál rosszabb, amikor egy nő férfias tulajdonságokat akar felvenni.

A homoszexuális se akarjon házasodni.

2021. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Bárkiről van szó, ha rám erőlteti az intim magánéleti dolgait, akkor kuka. Tök mindegy, hogy homokos vagy épp a nagymamájára recskázik. NEM TARTOZIK RÁM! Nem akarom tudni. Én se megyek másokhoz a gusztustalan kis dolgaimmal. Legyünk emberek, ne állatok!
2021. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
3. akkor miért viselkedsz úgy, mint egy állat? Mikor és ki ment oda hozzád, hogy "legyél homokos, tök jó" vagy hogy "figyelj, én homokos vagyok és úgy szoktam csinálni, hogy ..."? Max. az ismerőseid erőltetik rád az intim magánéleti dolgaikat, vadidegenek nem.
2021. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

"elfordulnátok tőle emiatt"


Még mit nem! Nehogy már betaláljon hátulról...!

2021. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Röviden: NEM.


Hoszabban:

Őszintén szólva nem tudom mit írjak (főleg az #1-es hozzászólás után), mert úgyis le fogtok pontozni, de megpróbálom leírni az álláspontom Mi Hazánk szavazóként:


1. Nekem nem a melegekkel van bajom, hanem magával a mozgalommal, de ugyan ez a véleményem a BLM-Mozgalomról is. Ezek a mozgalmak nem vezetnek sehova csak még jobban fokozzák a társadalmi feszültségeket, sőt még jobban megosztják a társadalmat. Ha pedig nem szimpatizálsz az adott mozgalommal, akkor a szimpatizánsok felől kapod a pofonokat hogy akkor biztos ellene vagy, rögtön ezután kapod a megbélyegzést hogy homofób, rasszista, náci.

PERSZE HOGY EZEK UTÁN ELLENSZENVET FOGOK ÉREZNI, hiszen elítélnek azért mert nem foglalok álláspontot, de ellenszenvet továbbra is csak a mozgalom iránt érzek, az emberek ellen nem.

VISZONT Heteró emberként nem kéne támogatni az LMBTQ mozgalmat, főleg nem népszerűsíteni. A melegeknek a kormánnyal kéne kompromisszumot kötnie és nem úgy elérni az érzékenyítést hogy társadalmi feszültséget keltve rákényszeríteni mindenkire az elfogadást.


2. Tisztázzuk:

Én Mi Hazánk szavazóként azért fogok erre a pártra szavazni, hogy bekerüljenek az Országgyűlésbe. Másfelől azért is, mert a Fidesszel ellentétben sokkal inkább kompromisszum képesebb pártról van szó és ezt a Dúró Dóra - Ungár Péter beszélgetés is igazolja, ahol gyakorlatilag két álláspont ellentéte normális, értelmes vitára volt képes, ez a Fidesz oldaláról meg se valósulhatna...

Én szimplán be akarok biztosítani egy pártot a Parlamentbe amire 2026-ban szavazni lehet,:

- Ha: az Ellenzéki Összefogásnak nem sikerül a kormányváltás.

- Ha: az Ellenzéki Összefogás nyer és a Fidesz ellehetetleníti a kormányzásukat.

- Ha: a Fidesz nyer és feloszlik az Ellenzéki Összefogás.


A Mi Hazánkra nem úgy kell tekinteni mint a szélsőjobboldal, elismerem hogy vannak olyan támogatóik akik szó nélkül elítélnek bárkit, DE a Mi Hazánk vezetésében egyetlen ilyen előítéletes ember sincsen.

Sokan azt hiszik hogy a cigányok ellen vannak, de NEM ők a cigánybűnözés ellen vannak, a cigányság integrációja mellett, az egyetlen pártként akik munkához kötnék a segélyt. Mert valljuk be vannak rendes, munkás cigány emberek, akik munkával keresik a kenyerüket, sőt vannak olyan cigányok akik egyetemre járnak. A Mi Hazánk azokat a cigányokat SEGÍTENÉ munkához akik eddig nem dolgoztak egész életükben és valamit valamiért alapon rákényszerítenék a cigányságot hogy dolgozzanak és váljanak tisztességes emberekké. Aki pedig dolgozik lesz pénze ételre, cigire meg amire akarja költeni, ezzel pedig meg jelentős mértékben visszaesnének a cigányok által elkövetett bűncselekmények amik pár ezer forintért következnek be...


Visszatérve a kérdéshez, én Mi Hazánk szavazóként nem ítélem el a melegeket, mert nem tehetnek róla hogy melegek, ahogy egy autista sem tehet arról hogy autista, vagy ahogy egy vitiligós sem hogy ilyen bőrbetegsége van.

Viszont ezt nem kell népszerűsíteni. Esküszöm nem tudom hogy írjam le...

Most az megy hogy az LMBTQ-Mozgalom célja az elfogadás KIKÉNYSZERÍTÉSE, ez olyan mintha leakarnák nyomni magukat teljes egészében a társadalom torkán hogy befogadják őket, holott ezt úgymond falatonként, lassan kéne megtenni. Alapvetően az arány kb. így néz ki: 1.000 magyarból 995 elfogadja a melegeket. A 995 főből úgy 55 fő szimpatizál a mozgalommal, a maradék 940 főt nem érdeklik se a melegek, se a mozgalom ők ahogyan én is azok közé tartoznak akik nem tudják egybe lenyelni ezt.

(Remélem így érthető).


Én nem vagyok náci, attól senki se lesz náci mert szimpatizál egy párttal, ahogy attól egy heteró sem lesz meleg ha szimpatizál az LMBTQ-Mozgalommal.

A nácik másrészről 1945 után megszűntek létezni, ez a 21. század, sőt ez itt Európa és Magyarország, én magyar szeretnék lenni, a magyar kultúra része és nem szeretném ha az egész ország elamerikanizálódna, de azt se ha Oroszországtól vagy Kínától kéne függenünk.

És pont ez az amit a Mi Hazánk kínál, a függetlenedést, azt hogy fokozatosan felépítenének egy önálló magyar gazdaságot, amiben a tőke nem áramlik ki külföldre, ahol a bruttó átlag mediánbér megközelíti a német színvonalat. Tudom hogy ez naivan hangzik, de én hiszek abban hogy lehet független egy ország úgy hogy gazdaságilag stabil.


Másfelől ha lenne más lehetőség a jobb vagy bal oldalon kívül ami nem a Mi Hazánk Mozgalom, akkor valószínűleg rájuk szavaznék. Nekem elegem van Orbán Viktorból és a Fideszből és elegem van Gyurcsány Ferencből, Jakab Péterből, Szél Bernadettből, Szabó Tímeából, Tordai Bencéből és Dobrev Klárából is.

Torozczkai László sem szimpatikus, van neki akkora arca mint bármelyik felsorolt politikusnak, de ha például Dúró Dóra kompromisszumképes szintjére bármelyik politikus képes lenne "lesüllyedni", akkor egy rügyező Magyarországban élhetnénk, ami 10 éven belül kivirágozhatna mind társadalmilag, mind gazdaságilag. Én ebben bízok, nekem a nemzet az első ami a magyarokat és Magyarországot takarja, ahol van Isten, Család, Hit és Haza. Az ideológiák csak másodrendűek, a kompromisszumok vezetnek stabil társadalmakhoz, ahol tárgyalóképes politikusok kormányoznak, ilyen párt nem létezik Magyarországon, de mégis a Mi Hazánk áll hozzá legközelebb, én ezért támogatom őket és majd ha bekerülnek a Parlamentbe Ti is belátjátok majd hogy nem szélsőjobboldali kormányról van szó, nem is értem a megbélyegzésüket talán az Árpád-sávos zászló miatt?


Összességében azt hiszem ismertettem hogy én, mint Mi Hazánk szavazó milyen állás pontot képviselek, természetesen általam nem lehet általánosítani a pártot, de merem állítani hogy aki egyik oldalból sem kér hozzám hasonlóan képes a nyitott gondolkodásmódra.

2021. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Bárkiről van szó, ha rám erőlteti az intim magánéleti dolgait, akkor kuka."

Én melegként sok hetero ismerősömet és barátomat kukáztam ezért.

Nem tudják rólam, hogy mi a szitu "nem is nyomom az arcukba", de mikor már 10. alkalommal sétál el egy csaj a buliban, vagy simán az utcán és odaböfögik nekem " nézd milyen jó segge van. Te is megraknád?" Nézd milyen jó mellei vannak." stb.

2021. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha egyszer bejelentené, hogy ferdehajlamú és utána nem ez lenne a téma, akkor elfogadnám és ugyanolyan viszonyban tudnák vele lenni, mint régebben.

De ha kiderülne, hogy Pridera vagy más LMBTQ rendezvényre/ közösségekben jár, akkor számomra már nem normális és megszakítanám vele a kapcsolatot.

2021. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!