Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szándékosan csinálják az...

Szándékosan csinálják az esőzéseket most nyugat-európában, hogy rávezessék az embereket a klíma miatti korlátozásokra, vagy természetesek?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve, amikor a CNN-nél kirobbant a rejtett kamerás botrány beismerték, hogy a koronavírus sztori szándékosan lett felfújva, az USA elnökválasztását meghamisították, illetve hogy a következő jogainkat korlátozó eseménysorozat ürügyét a globális felmelegedés fogja adni. Ekkor már sejteni lehetett, hogy ezt előkészítendő, be fognak avatkozni az időjárásba (úgy, ahogyan ezt a Vietnami háborúban is tették, elvágva a rendellenes esőzésekkel az ellenség utánpótlási útvonalait), hogy az embereket megfélemlítsék és azok maguk is akarják majd a korlátozásokat. A technia azóta sokat fejlődött, a módszerek pedig kifinomultabbak lettek. Egészen tavalyig az időjárás ugyan produkált néha szélsőséges dolgokat, de ami idén történt, az több mint gyanús, ráadásul olyan hirtelen a változás, hogy ez nem lehet természetes.

Ezen okból kíváncsi vagyok arra, hogy ön mit gondol, vajon ezek az irreális mértékű esőzések természetesek és tényleg csak az emberi szennyezés következményei, vagy direkt rájátszanak, és már inkább valamilyen időjárás mainupálásnak a következményei, hogy felkészítsék, rávezessék az embereket a covid utáni klíma ürügyén bevezetendő korlátozásokra?



2021. júl. 20. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

10: na igen... :)


Ez is emlékezetes...


[link]

2021. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elég nyilvánvaló hogy Soros György áll az esőzések mögött is!

És ne feledkezzünk meg a háttérben húzódó Gyurcsány szálról sem!

Ami rögtön elárulja nekünk hogy Karácsony Gergely AL-KAL-MAT-LAN!

2021. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 árokpart ***** válasza:
75%
Jó jó de milyen korlátozásokat tudnának bevezetni a klímára hivatkozva konkrétan.
2021. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Isten haragja lesúlytott a nyugati világra. Akár mint Szodoma és Gomora esetében. Túl sok volt már a szivárványos zászlón térdelésből.
2021. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy a kérdés erről szól, amikor Magyarországon nemrég barack és ököl nagyság közti jéghullás volt (nyár közepén) előtte pedig tornádó májusban!!!

A Kárpátmedencében...

Ez ki szerint normális?


Ezek a folyamatok nem mennek végbe ilyen szintű fénysebességgel...

Én pedig nem látok több száz év alatti lépcsőfokos növekedést, csak egyik napról a másikra történő katasztrófákat...


10 éve én derékig érő hóban rohangáltam, de azóta havat sem láttam. Csak húsvétkor.


De mondjátok azt, hogy a mindenféle szabályozás amit a "klímaváltozás" miatt hoznak semmit nem ér, csak ront a helyzeten, mert ez látszik.

2021. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Akkor itt egy cikk. A dailymail is összesküvésgyártó álhíroldal?

[link]

2021. júl. 21. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!