Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikorra várhatóak az újabb...

Mikorra várhatóak az újabb korlátozások/lezárások?

Figyelt kérdés
Sajnos itthon is meg jelent a különösen kegyetlen delta variáns meg újra emelkedni kezdtek az esetszámok, úgyhogy szinte biztos hogy hamarosan újra minden megy vissza a régibe :/

2021. júl. 28. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Szeptember
2021. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

szeptember, október környéke.

De nem lesznek durva korlátozások olyan, mint télen.


A maszkozást, fertőtlenítgetést,távolságtartást fogják bevezetni.


Nem lesz étteremben étkezési tilalom meg hasonlók.Szerintem.

2021. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Sokan vannak beoltva, nem lesz komoly korlátozás szerintem.
2021. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kerdezem; mar tobb embertol hallottam, azert kerdezem: Honnan veszitek, hogy a delta varians kulonosen kegyetlen?
2021. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ők maguk se tudják.Csak azt hajtogatják amit mond az állatorvos meg a többi nagyokos.Én sem találtam erről semmilyen forrást,ennyi.Annyit találtam hogy fertőzőbb de enyhébb tünetek vannak és kevesebb ember szorul kórházi ellátásra ennek kapcsán.A mutációk egyébként nem apokalipszist jelentenek,max az M1-en XD A mutáció pont a vírus gyengülése 90%-ban
2021. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
u-szeged.hu/sztehirek/2020-aprilis/koronavirus-mutacioja?objectParentFolderId=25255
2021. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt olvastam 5os (4es vagyok) a UK kormanyzati adatbazisaban. Ottani adatok szerint fertozobb ugyan, de a mortalitasa az eredetinel es a brit variansnal 10x alacsonyabb, a morbiditasa csokkent. Enyhe tuneteket okoz es 2x oltottak is elkapjak. Ez alapjan nem ertem a riogatast. Hagyni kene, hogy ez az enyhe tuneteket okozo varians teret nyerjen, ez a virusevolucio utja, ahelyett, hogy tovabbi lezarasokkal kiszelektalunk valami dogletesebb mutaciot.
2021. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van!Én is így gondolom de hiába mert nem érdek ez hogy mielőbb véget érjen a "pandémia".Jobb a riogatás és további korlátozások és zsarolások XD

Persze a sok esetben fizetős pcr teszteket ne hagyjuk ki és a maszkokat,gumikesztyűket sem mert jó nagy business ez ám

#5

2021. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A delta verzió fertőzőbb, de már közel sem olyan durva, mint az eddigiek. Szerintem most már nyugodtan le lehetne állni a rémisztgetésekkel. Nem a fertőzöttség a lényeg, hanem az, hogy már közel sem okoz annyi embernél súlyos problémát.
2021. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondja a normális ember de látod hogy mégis azt akarják hogy állandóan félj XD

Komoly bajok vannak ezeknél a toronyban

2021. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!