Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha betiltanák közterületen,...

Ha betiltanák közterületen, intézményekben a csókolózást, akkor a homoszexuális elégedettek lennének?

Figyelt kérdés

Bocs ha kicsit rosszul fogalmaztam.

Arra gondolok hogy ha törvénybe lenne iktatva hogy heteró és homoszexuális párok egyaránt nem csókolózhatnak, nem foghatják egymás kezét közterületen, akkor a melegek elégedettek lennének azzal hogy a heteró pároknak is a négy fal között, otthon kell tartaniuk a szexuális életüket?



2021. júl. 30. 22:28
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
5%

Nem azt akartam, haha ki vagytok figurázva az országban és nem viselitek el😆😆

Majd elmorzsolok pár könnycseppet....😓😓

2021. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

De nagyon nevetnék ha egyszer fordulna a kocka és a ciszheteróknak lenne ugyan az a problémája mint a nem ciszheteróknak most. :D

Akkor gondolom már nem lenne probléma az ilyesmi.

2021. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%
Hetero vagyok, csak alszentnek erzem ezt a bantsuk a b..zit hozzaallast, amikor tudjuk, hogy a leszbi p..no sem olyan, mint a valosag, es a nagy "hetero" fociultrak felpuceron vonaglanak a stadionban es azt nezik, hogyan seggrepacsiznak a csapatban🤷 vagy magukat a tukorben, hogy eppen hol van izmuk.
2021. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
28%
Pont ez a baj, hogy próbáljátok alárendelt alsóbbrendű elmebetegként beállítani a nem ciszheterókat. Ha elfogadnátok, hogy a mások is ugyan olyan emberek mint ti akkor nem lennének mozgalmak meg minden.
2021. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
3%
Nehogy már a normális többség alkalmazkodjon a beteg kisebbséghez
2021. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
4%
32 es álmodik a nyomor, mindig a heterok lesznek többen 😆😆🏳️‍🌈🚫
2021. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
91%

35 mégis miből gondolod, hogy bárki is beteg? Talán ledoktorált szakember vagy?


36 látom nem jött át amire utalni próbáltam...

2021. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
88%
Ja amúgy meg 35-ös ennyire nehéz az Istenített "többségnek" elfogadni, hogy a "kisebbség" is ugyan olyan ember mint ők és ugyan úgy van önkifejezési joguk mint a "többségnek"? Na erre válaszolj.
2021. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Hogy menti magat a sok latens xd


Amugy abba gondoljatok mar bele, hogy mindenki dolgozni akar es a penzebol kolteni. Azaz, no a gdp es egy normalis helyen ez mindenki szamara jobbat jelentene. De amugy is sztem a narancsnak annyi, legalabbis a 2/3 nak. Szoval, hergeljenek csak, de az emberek megunjak ezt. Amig korona elott az utcan max oregeket hallottam narancsrol jokat mondani, addig ma rendesen egyre tobben panaszkodnak es az oregek is. Szoval, be vannak tojva, az emberek tobbsege meg nem hulye.

2021. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
12%
Hát 2/3 tényleg nem lesz, mert az 2022-ben már 3/4. :)
2021. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!