Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha jönne még egy...

Szerintetek ha jönne még egy olyan vezető a Németeknek mint Hitler,megint az egész világból egy hatalmas Germániát akarnának csinálni és kirobbantanák a 3. világháboúrt?

Figyelt kérdés

#Hitler #haramdik világháború
2021. júl. 31. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A mai világban nagyon gyorsan megállítanák őket, semmi nem lenne az egészből. Mivel ezt előre tudná az új vezető is, nem is próbálkozna.
2021. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azéért ha mégis,és sunyiba elkezdenének fegyverkezni,80millio embert nem lenne egyszerű szerintem megállitani
2021. júl. 31. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A "sunyiban" fegyverkezést valószínűleg nagyon hamar észrevennék a titkosszolgálatok és különböző katonai szervezetek lerohannák Németországot, még mielőtt bármit is tehetnének. Illetve mind a 80 millió embert nem lehet besorozni, mert vannak köztük idősek, gyerekek, betegek, meg hát valakinek a hátországban is dolgoznia kell. Szerintem az egész világ összefogna ellenük és nem igazán mernének más országok segíteni így a németeknek.
2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

A két bírka, nem tudta értelmezni a kérdésedet. :)


Én tudom.


Most is zajlik. Covid.

2021. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Erős nemzeti vezetőt nem engednek hatalomra soha többet. Szintén nem aki összekötné a nemzeti és a szociális eszméket. Egyszerűen akik jelenleg irányítják a világot, ők ezek ellen vannak, az ő érdekeiket sértené ezzel.


Ha meg egy kifinomult módszereket alkalmazó, elnyomo diktaturara gondolsz, az meg jelenleg történik, ahogy írták is a coviddal. Nem tudom mikor eszmélnek az emberek. Hogy alig van fertőzött, de már mindenki a 4. Hullamrol beszél és adagoljak be a népnek. Teljesen hülyének néznek minket. És hát azok is vagyunk sajnos...

2021. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségünk tanult belőle... Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki mégegyszer képes lenne idáig eljutni. Valószínűleg még csírájában folytanák el a dolgot.
2021. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kretens ***** válasza:
Hát egyébként ha nem vesszük figyelembe a nukleáris fegyvereket a nagyhatalmak részéről azért még most is feladná a leckét bárkinek Németország megszállása.A Német mérnöki és technikai tudás mindig is a világ élvonalába tartozott.Saját fejlesztésű légvédelmi és légelháritási rendszereik vannak mind repülők mind közepes és nagy hatótávolságú rakéták ellen.Bármely nagyhatalomnak is csak komoly veszteségek árán lehetséges a légtérellenőrzést ellenőrzése alá vonni Németország felett még jelenleg is ha esetleg háborúba keverednének velük.
2021. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!