Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik eddig tűzzel-vassal...

Akik eddig tűzzel-vassal oltottátok volna a népet, hogy érzitek most magatokat, hogy bebizonyosodott, végig tévedtetek?

Figyelt kérdés
Az átoltott Izraelben is újraindul a járvány, valamint a nyugat is kiáll az elnyomás ellen, az emberi jogokért.

2021. júl. 31. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, hogy nem kötelező oltatni.
2021. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha rajtatok múlt volna, kötelező lenne, de azt elértétek, hogy az eü dolgozóknak kötelező legyen.
2021. júl. 31. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van kérdező, én kiállok melletted! Jöhet a lepontozàs.
2021. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted tényleg az oltott emberek döntötték el hogy kötelezővé teszik az eüben az oltást?

Nem az ezért az ezért felelős miniszter nyomta rá az igent?

Biztos?

2021. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ti döntöttétek el, de a hőbörgésetekből leszűrte a felelős miniszter, hogy a kormány imponálni fog vele nektek.

Ja, és nem minden oltottra vonatkozik, csakis azokra akik az oltatlanokat jogfosztottságán élvezkedtek.

2021. júl. 31. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Neked vannak olyan oltott ismerőseid akik élvezedtek a többletjogaikon.

Hát kérdező, van egy rossz hírem, a baráti társaságodat illetően: normális emberekkek kéne magad körülvenni, nem majmokkal és akkor nem lenne ilyen kép a fejedben.


Én is beoltottam magam, de sose vettem elő az oltási igazolványom, és sose dörgöltem senki orra alá hogy oltott vagy nem oltott. Rohadtul nem érdekel ki kapott és ki nem.

2021. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egy ilyen ismerősöm sincs. Természetesen fórumokon gyáván, névtelenül felelőtlennek, laposföldhívőnek, konteósnak és miegymásnak nevezték aki nem oltat, és követelték, hogy tegyék kötelezővé.


Ha te nem tartozol közéjük abban az esetben nem lettél megszólítva.

2021. júl. 31. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tévedtünk. Túléltük az évet idáig. Nagyon erős hullám volt hazánkban volt a legnagyobb elhalálozás. Mi mégis élünk
2021. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8


Ja, én meg a túlvilágról írogatok.

2021. júl. 31. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, szerintem nagyon kevés az olyan emberek száma, akik kötelezővé akarták volna tenni az oltást. Egy ilyen húzás, hogy ez eü-söknek kötelező szerintem kb semmilyen szavazatot nem hoz.

Az pedig, hogy az oltás mennyire hatékony, akkor fog kiderülni, hogy a halottak száma is emelkedik. Az oltás a tüneteket enyhíti, a fertőzés terjedését nem gátolja nagy mértékben.

2021. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!