Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gárdába ti belépnétek?

Gárdába ti belépnétek?

Figyelt kérdés

Na gyorsan elmesélem történetem pár sorbol....

Tudjátok most vok 17 éves fiu és cigányok tették tönkre az életem és teszik is tönkre még mindig..

Általános iskolába 8 éven átt bántotak ...

Megaláztak A tanárok nem csináltak semmit...

hagyták,, akkor 2 éve tovább tanulok és megint bántanak ,,Teli vagyok betegségekel...

Depreszios lettem Skizofrén.. És idegösszaropanásom van .. ez az internet alapján Azonositotam ,, ithon nem foglalkoznak velem ,, Én néha öngyilkos akkarok lenni vágdosom a kezem,, mert neem birok ugy iskolába menni hogy minden nap bántanak...

És 3 nap mulva iskola ,,, Be Akkarok Lépni a magyar gárdába ,,,Enyi szenvedés utána Persze hogy utálom a cigányokat,,, nem vagyok rasszita tapasztalabol beszélek,, Nekik mindent lehet,, ugybár ,, szent cigány gyerekekkk...Hátha a magyar gárda csinál itt egy felvonulást ??? vagy aki tudna segiteni,,,

Elég Durván irok és ijeszöten ,,, de ha Még tovább fajul a helyzett és végleg nem birom tovább én leszek Hítler... kicsit elmegetegűl hangzik...

Na válaszokat kérek....

Hítler utodja leszek .. és nem lesz kegyelem nem érdekel ha életem végéig börtönbe űlök ....


2010. aug. 30. 01:18
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Elnézést gyorsan irtam és Hibásan ,,Ne kössetek belém ----- léccíves mi magyarok legalább tartsunk össze...

A kérdésre kérek választ... meg pár tanácsott vagy segitséget...

2010. aug. 30. 01:20
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem gárdatagságra van szükséged, hanem egy pszichológusra, és egy nyelvtan tanárra. Tényleg nagyon "durván" írsz.

Nem hinném, hogy a gárdának ilyen lelkileg instabil emberre volna szüksége.

2010. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, hogy belekötöttem az írásodba, mikor megnyitottam a kérdést a kommented még nem volt ott. Ettől persze még javíthattad volna.


Mindenesetre a gárda tényleg nem neked való.

2010. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Jól van Na ugy is öngyilkos leszek akkor minek irjak normálisan ,, lehet hogy holnap leszek az.. még nem tudom mit tegyekk....
2010. aug. 30. 01:32
 5/47 anonim ***** válasza:
28%

te egy rassista fasiszta náci kölök vagy! biztos a holokausztot is tagadod!


Amúgy a Gárda haldokik, ezt több gárdista ismerősömtől tudom. Inkább a Magyar Nemzeti Arcvonalba lépj be, már 1989 óta vannak, és nem sikerül őket betiltani egyik kormánynak sem. ha valaki tudja hogy kell csinálni a dolgokat, ők azok.

2010. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
70%
akkor már inkább legyél hitler mint öngyilkos, azzal többet érsz. hülyeség ez vagy bármi más miatt megölni magad, olyat a gyáva, gyenge emberek csinálnak. szóval inkább tegyél valamit, hogy jobb legyen a helyzet.
2010. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
21%
Nem beszélve a magas szintű katonai kiképzésről (ebben benne van a közelharc oktatása is, ami jelen esetben neked jól jöhet). Ezt a Gárdánál nem találod meg.
2010. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lépnék be, nem azért mert ellenzem, cigányokat se komálom, csak egyszerűen nem, nincs különösebb indokom rá.

Amúgy miért nem mész másik suliba? Még ha utazni is kéne többet hozzá akkor is megérné nem?

2010. aug. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
46%

36 éves vagyok, boldog családos anyuka. Nem szeretem a cigányokat, mert gyerekkoromban sok volt a környéken, mindenki félt tőlük.

Most olvastam vissza 16 éves koromban írt naplómat. Jól olvasod, 20 éve írtam, 3 év termése. És tudod, mi volt benne? HOgy felvagdosom az ereim, mert engem mindig bántanak, hogy nem engednek..., hogy nincs értelme az életnek...

És tudod, mi van most? Ronda hegek a karomon, a kisfiam értetlenül nézi, és nem mondhatom neki, hogy anya marha volt tinikorában. Érted? Az akkori bajok súlyosak, és ha Te úgy érzed, menj pszichiáterhez. Volt idegösszomlásom, hangokat hallottam. Mégis itt vagyok, egészséges felnőttként, és nem akartam gárdába tömörülni, csak azért mert gyáva vagyok. Ne akard, hogy agymosást csináljanak Neked. Különben identitászavarod miatt tényleg öngyilkos leszel. És tudod, az öngyilkosok gyávák. A Jóisten sem díjazza, ha megfutamodsz, feladatod van az életben. Pl. gyereket nemzeni, alkotni...

2010. aug. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ez a nagy liberaluzmus és seggnyalás ide vezet, hogy sok ember valóban elkeseredett lépésekre szánja el magát. Valóban szomorú, hogy itthon nem lehet itthon az ember. (Értitek talán)

Amúgy meg tudom érteni a kérdezőt, sőt tisztelem is, mert egy nagy cél miatt akár a saját érdekeit is képes lenne feláldozni.

Én mindig azt mondom, hogy maga rasszizmus (és antiszemitizmus) nagyon egyszerűen megoldható lenne, hogyha: mindenki egyszerűen ÁLLAMPŐOLGÁRnak számítana, fajtól függetlenül és minden ÁLLAMPOLGÁRRA a teljes egyenlőség jegyében ugyanazok a törvények vonatkoznának.

De amíg a cigányokat jobban segélyezik, mint a magyarokat, amikor sok helyen a rendőr nem büntetheti meg a cigányt, mert az lopni fogja a pénzt a büntire (ki van adva a zsaruknak, hogy ne), addig nem fog változni semmi. Sokkal szigorúbb szankcionálási rendszert kellene bevezetni és az összes renitens szemetet agyonbüntetni. A bevándorlást meg megszigorítani. A srácnak: nézz körül, hogy milyen magarérzésű egyletek vannak, nem csak a gárda van, arról én is azt hallom, hogy lassan sikerül szétzüllesztenie állambácinak (grat:( )

2010. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!