Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet belépni a Magyar...

Hogyan lehet belépni a Magyar gárdába?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

[link]


ott van olyan h.jelentkezési lap...de szerintem elég gáz, ha valaki idáig süllyed h.csatlakozik,de ez végülis magánügy...

2008. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A szabad véleménynyilvánítás lehetősége minden válaszban megadatik. Ráadásul az előttem szóló korrekten válaszolt a kérdésre is, és a "megjegyzését" úgy kezdte, hogy szerintem...


Amúgy, hogy én se offoljak: Keresd meg a településeden vagy a környékeden élő gárdatagot, és ő fog tudni segíteni a csatlakozásban. Általában akad egy-egy gárdista településenként!

2008. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A Gárda honlapján tudsz jelentkezni, vagy ha személyesen akarsz akkor szintén a honlapon nézelődj, hogy lesz-e toborzó a környékeden.


Megjegyzés: mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy belép-e, vagy sem. A Magyar Gárda eddig soha semmilyen törvénytelen dolgot nem követett el (ami nem mondható el azokról akiknek az "ellenpontozására" hozták létre). Az, hogy néhány díszcigány/díszzsidó mindenhol fasisztaveszélyt lát, már legyen az ő problémájuk. Nekem semmi bajom a normális romákkal, sem a zsidókkal (vannak ilyen barátaim is), azoktól viszont rosszul vagyok akik az említett csoportok nevében minden nap telesírják a médiát arról, hogy itt mekkora fasizmus/rasszizmus van.

2008. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezt az amatőr fasiszta napközit inkább kerülni kell, nem belépni.
2008. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

igen a honlapon, és úgynéz ki augusztusban lesz legközelebb avatás.


MEGJEGYZÉS: szerintem jó dolog a gárda, a magyaroknak örülniük kéne, hogy vannak akik tesznek a mostani állapot ellen és nem csak fujjongják az országunkat! aki magyar annak szeretni és támogatnia kéne őket.


nemtudom itt mért fújják fel ennyire, de olaszországban is kb 20éve van hasobló(csendőrségnek hívják ott) és sok országnak van ilyesmi alakulata!

2009. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

magyar gárda honlapján és igyekezz mert most toborzunk dec 30- ig


Adjon az Isten, Szebb jövőt!!!!

2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Akinek problemaja van a gardaval annak nem tiszta a lelkiismeret.Marmint ha van olyan neki.
2009. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zenon ***** válasza:
89%

Szerintem tiszteletre méltó,aki gárdista.Vannak,akik tényleg a magyarságot szolgálják.Sokan becsmérlik őket,pedig hány embert mentettek meg a cigóktól.

Számomra ők a magyarok.Sajnos a legalapvetőbb kérdésekben

sincs összefogás.Ez lesz a vesztünk,figyeljétek meg! :((

2010. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak egy-egy gárdista akad egy településen.

Csak féljetek, bolondok, mert napról napra többen leszünk!

2010. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!