Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a 4.hullám tényleg az...

Ez a 4.hullám tényleg az oltatlanok miatt van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 17:59
1 2
 1/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
19%

igen, hiszen az oltottak nehezebben fertőződnek, fertőznek, a tüneteikkel pedig ritkán kerülnek kórházba.


Ellenben az oltatlan indiaiak testében ki tudott mutálódni egy új, fertőzőképesebb variáns, ami ellen az oltottak nagyjából továbbra is védettek, az oltatlanokkal szemben viszont hatékonyabb.

2021. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg már nem lennének oltatlanok akkor meg Soros meg Gyurcsány miatt lenne mi?
2021. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen, ha az emberek 80% oltott lenne, most nem kéne aggódnunk. Mondjuk egy oltottnak most se kell, aki meg nem oltatott, az akkor a saját problémájával szembesül ha wlkapja, ez van.
2021. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Inkább az oltottak miatt. Aki nem oltatta be magát az nincs is mitől megbetegedjen.
2021. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nyron Angliában azt mondták, a kórházi ápoltak 40%-a oltott. Ma meg Izraelről olvastam, hogy az új fertőzöttek 45%-a oltott. Az oltás javít az esélyeken, de biztonságot közel sem ad.
2021. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is az oltottak miatt van.
2021. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Januar ota dolgozom az oltaskampanyban, es a felmereseket sokszor jutubozas, focimeccs, online póker közben vagy siman hasrautve adtuk le.

Szoval ennyire kell elhinni a "hivatalos" adatokat.

2021. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
És mennyit lehet keresni nagyságrendileg "jutubozással", meg focimeccs nézéssel, esetleg online pókerrel?
2021. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 7-es, gondolom (sajnos) sokszor le se kellett sokat faragni az adatokból, annyi volt itt a beteg, az most mindegy, hogy kórházban vagy otthon kezeld covid-19-es.
2021. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem nem!A Gyurcsány és a Soros a soros mint mindig XD

Viccen kívül szerintem senki nem hibás és egy nagy kamu az egész

7-es Ha tényleg igaz amit írsz akkor ennyire lehet hinni az adatoknak.

Én eddig is fenntartással kezeltem az egész nagy pandémiát ami nem súlyosabb mint egy komolyabb influenza szezon csakhát arról nem témáztak ilyen sokáig és nem riogattak fűt-fát mindenféle féligazságokkal XD

Én nem hiszem el egy szavukat sem ezeknek.

Igen igen 9-es Most pedig hozzá kell tenni az adatokhoz nem elvenni mert akkor nem lehet tovább riogatni és zsarolni az embereket XD

Nem csak itt van ez hanem sajnos ez egy globális probléma aminek ha nem vet véget valami akkor marha nagy gond lesz persze nem a gyógyszergyáraknak hanem az alanyoknak XD

Azért keverik már az oltóanyagot is mint a koktélt mert akkor nem tudni ha gond van esetleg hogy melyik okozta konkrétan

Jól ki van ez találva

Hamarosan a 3.oltás is ki lesz zsarolva és 4.,5. és így tovább míg engedve van,ez ennyi

2021. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!