Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyha nagyon magas a részvét...

Hogyha nagyon magas a részvét a politikai szavazásokon az nem oda vezet hogy minél magasabb a részvét annál több pénz áramlik be a politikába meg annál nagyobb hatalma lesz a politikusoknak és annál több embert tudnak egymásnak uszítani?

Figyelt kérdés
Technikailag szedjétek darabokra ezt a kérdést és próbáljuk meg a realitás talaján meg közelíteni hogy is van ez?

2021. szept. 1. 02:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

A pénz hogy jön a szavazáshoz?

Mert szerintem sehogy

2021. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy bmeg
2021. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

És ha nem a szavazás felől közelítjük meg hanem onnan hogy mennyien figyelnek oda rájuk és menyi embert tudnak be vonni hogy foglalkozzon ezzel? Mitől függ hogy mennyi embert tudnak egymás ellen uszítani? Meg átbaszni?



Na és akkor az államot mi erősíti? Csak mert ahogy én tudom ez nem a gazdaságtól függ ugyan is Amerikában nagyon erős a gazdaság viszont nagyon gyenge az állam!

2021. szept. 1. 18:24
 14/51 anonim ***** válasza:

#13 Most végleg összezagyváltad a dolgokat.

Semmi közünk ahhoz hogy mi van Amerikában. Amerikában meg semmi köze a szavazók számának ahhoz hogy mennyi pénz van a politikában. A MAGÁNADOMÁNYOK nagysága függ attól, hogy ha többen adnak pénzt a saját magán vagyonukból egy politikusnak a kampányára, akkor többet is tud elkölteni a kampányra.

Magyarországon TILOS így pénzt adni a politikusoknak a kampányra, pont amiatt hogy ne lehessen megvásárolni az emberek szavazatait.

Utoljára írom le, hogy NEM FÜGG a választáson a leadott szavazatoktól hogy mennyi pénzt kapnak az államtól a pártok, politikusoktól. Csak az számít hogy akik elmentek szavazni, azok közül mennyien szavaztak SZÁZALÉKOSAN egyik vagy másik pártra, politikusra.

Ha egy 60 ezres egyéni körzetben csak 100 ember megy el szavazni és abból 70-en szavaznak a Táncsics Radikális Pártra listán, akkor ugyanannyi lesz ennek a pártnak később a pénze az államtól, mintha 10 ezer ember menne el szavazni és abból 7000 szavazott volna a Táncsics Radikális Pártra, mert mindkét esetben a leadott szavazatok 70%-t megkapta.

2021. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Már rég nem a szavazásokról beszélek!
2021. szept. 1. 18:50
 16/51 A kérdező kommentje:

Válaszolnál nekem ere a kérdésemre is?


Na és akkor az államot mi erősíti? Csak mert ahogy én tudom ez nem a gazdaságtól függ ugyan is Amerikában nagyon erős a gazdaság viszont nagyon gyenge az állam!

2021. szept. 1. 18:50
 17/51 A kérdező kommentje:

Meg ere a kérdésre is:


Mitől függ hogy mennyi embert tudnak egymás ellen uszítani?


Így akkor meg világosultabb leszek!

2021. szept. 1. 18:51
 18/51 anonim ***** válasza:
Idiota vagy
2021. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Lehet de szeretném érteni hogy van ez! Olyan nehéz ezekre a kérdésekre válaszolni?
2021. szept. 1. 19:03
 20/51 A kérdező kommentje:

Ezzel a kérdésemmel mi a bajod?


Na és akkor az államot mi erősíti? Csak mert ahogy én tudom ez nem a gazdaságtól függ ugyan is Amerikában nagyon erős a gazdaság viszont nagyon gyenge az állam!

2021. szept. 1. 19:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!