Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha szerbiában élek, és magyar...

Ha szerbiában élek, és magyar az anyanyelvem? A családfám egyik oldala szerb (anyukám anyja szerb, apja magyar), a másik tiszta magyar (apukám apja, anyja magyar)

Figyelt kérdés
Szerintetek akkor Magyarországon ki lennék közösítve? Gondolom ott ugye szerb lennék? :/ ...Csak kíváncsi vagyok pár Magyarországi véleményre...
2010. aug. 30. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Ne foglalkozz azzal, hogy ki vagy közösítve. Valamilyen szinten én is ki vagyok itt közösítve, mert a kedvenc országom az USA, és ellentétben a mostani magyar divattal, nem szélsőjobber vagyok, hanem liberális.


Magyarország nagyon fafejű ország, és ha éppen nem az aktuális "népdivatot" követed, akármekkora idiótaság is az az aktuális népdivat, akkor hazaáruló, idióta, bűnöző, kurv* stb... vagy.

2010. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem közösítene ki senki. Vagy legalábbis nem azért, mert az egyik nagyanyád szerb.
2010. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen értem én, csak kíváncsi vagyok, mert sokszor van az hogy szóba kerül ez a téma, és hát itt sok port kavar...A fiatalok közt nagy divat Magyayrnak lenni... Nem is nagyon zavar, csak vannak szerb barátaim és mikor oda kerül, hogy most a "Magyarok" vagy a "Szerbek" pártját fogom akkor... Nincs egyikkel sem bajom, de azért érdekel... Olyan, mintha sehova sem tartoznák... Itt Magyar vagyok, odaát pedig Szerb... XD...
2010. aug. 30. 23:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem közösítenélek ki, de ha egyszer látnád hogy egy szerb azért ver egy magyart mert magyar akkor nem hagynád cserben. Szemembe magyar vagy. Tarts ki ott a Délvidéken!
2010. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem lennél kiközösítve, csak ezért.

Aki személyesen ismer nem erről itél meg.

Sőt ezek a divatos "nagy magyaroknál" még előny is ha határontúli vagy, nem ebből a "csonka" Magyarországból származol. 1000 más dolog van amiért kiközösíthetnek, kinézhetnek, a nagymamád nemzetisége egyáltalán nem fontos. Aztán a nacionalista nagy szavakra vevő emberek nagy része értelmes, normális ember nem gyűlül valakit azért mert netán szerb.

Nem vagyok nacionalista de azért örülök végre legyőztük a vadbarom szerbeket vizilabdában!:)

2010. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Nekem pl semmi bajom a szerbekkel, szlovákokkal, stb. Igazából az sem érdekel, hogy milyen származásúak a szüleid! Ha beszélsz magyarul, akkor magyar vagy.


Átutazóban voltunk, a hírek alapján nagy feszültségek vannak, de meglepően segítőkészek voltak! Többször is útbaigazítottak minket, pedig nem értettük mit beszélnek :)

2010. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az magyar, aki annak vallja magát, és annak megfelelően cselekszik.
2010. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Balkan, Balkan, Balkan,Ovo je Balkan! come on!!!! (Milan Stankovic) énis szerbiai vagyok, és magyar!!!!! melyik városban laksz? irj!!! :)
2010. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem lennél kiközösítve (legalább is ezért biztosan nem) :). Én Jobbik szimpatizáns vagyok, tehát a liberálisok szemében "szélsőjobbos", és senkit nem utálok csak a származása miatt (csak a cigányoktól félek, de ez más tészta). Sokszor járok ki Szlovákiába síelni, és mindig nagyon segítőkészek voltak a szlovák emberek. Ebből rájöhet az ember, hogy itt nem a két népnek van baja egymással, hanem a politikusoknak, és egy nagyon pici kisebbségnek (sovinisztáknak). Egy szó, mint száz, ne félj, biztosan nem lennél kiközösítve :).
2010. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)) Köszi a válaszokat! :D becsei vagyok! hehe
2010. aug. 31. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!