Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hányszor vagy hajlandó magad...

Hányszor vagy hajlandó magad oltatni?

Figyelt kérdés
Azért politika rovat, mert ugye a hajlandóságról, meg a politikai kényszerítésről van inkább szó. (Ugye 3.-ról meg 4.-ről van már szó)

2021. szept. 14. 21:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%

#5 "Harmadikat még esetleg lenyelem. "

Szerintem tégd eddig átvertek. Ezt nem lenyelni kell hanem beléd szúrják a tűt! :)

2021. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

7 számtalan ember belement, mert azt hitte 2 oltás aztán békén hagyják.


Influenza ellen miért nincsenek ilyen szankciók?

Tulajdonképpen tippre a spanyolnátha, az 50-es évek beli mutáció, és a hong-kong-flu jóval több embert vitt el. Az infuenzára még sem vezettek be sosem rendszerességet, és nem alkalmaztak nyomásgyakorlást, még ország szinten sem, nem világszinten.

2021. szept. 14. 22:16
 13/34 anonim ***** válasza:
42%

#6 "3 ezek közül melyik az az oltás, amit évente háromszor kapsz?

És melyikre kényszerítettek, jogmegvonással?"

Egy szimpla kérdés hozzád kérdező: Te érted azt a fogalmat hogy "kötelező védőoltások"?

Mégis mit gondolsz mivel jár az ha valaki nem kapta meg a KÖTELEZŐ védőoltásait ha nem jogmegvonással? Alapból nem mehet közösségbe az a gyerek akinek nincsenek meg a védőoltásai. nem utazhatsz be egyes országokba ha nem kaptad meg az előírt védőoltásokat. Nem dolgozhatsz egyes munkahelyeken, ha nem vagy beoltva.

Másik kérdés: Érted te miért nevezik VÉDŐoltásnak?

2021. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
10, oszolj. 🤣🤣🤣
2021. szept. 14. 22:17
 15/34 anonim ***** válasza:
86%

Amig nem lesz normális oltóanyag a másodiknál befejezem.

Össze vissza beszélnek, hazudoznak. Valami nagyon nagyon nincs rendben ezzel a vírussal.

Van egy olyan érzésem, hogy azért nem lehet ellene rendesen védekezni mert nem természetes úton jött létre és nem tud vele mit kezdeni az immunrendszer.

2021. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 13- as akkor egy évben fogsz menni 3 szor oltatni magad , hogy védett legyél a védőoltással?

Én biztos nem . Azt eltudom hinni , hogy egy évben egy szükséges lehet az idős és beteg korosztálynak . Dehogy egészséges embereket 4 havonta kelljen szurkálni , hogy védettek legyenek azt már nem . Csináljanak egy normális védő oltást !

2021. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
#12 influenza oltásra azért nincsenek "szankciók" mert hiába van járvány idején heti 40-50 ezer beteg Mo-n akkor sem dugítják el a kórházakat az influenzások és 10-30x kisebb a mortalitása. Ha csak otthon senyvedne vele az emberek legnagyobb többsége és csak elvétve kerülne 1-2 ember kórházba akkor a coviddal sem foglalkoznának ennyit. E helyett viszont minden országban fullra tölti a kórházakat és még így is sorozatban halnak meg az emberek.
2021. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

13: ne terelj, és visszakérdezz. Eleget utaztam országok közt. (Kontinensek közt nem).


Igen, a magam idejében megkaptam a gyermekbénulás ellenit, meg néhányat amiről nem tudok, egyszer bcg-t, meg párszor tetanuszt. De sehol nem kérdezték, hogy ezek megvannak-e.


Tehát akár ki is maradhattak volna, a kutyát nem érdekelné.


Egyszer 5 éve mentem tetanuszra külföldön, akkor kérdezte a doki, hogy meg van-e a magyar papír, nem baj ha nem, de nem lenne rossz látni a rendszerben, hogy mit kaptam.


Ne hasonlítsuk már azt a rendszert ehhez.

2021. szept. 14. 22:28
 19/34 anonim ***** válasza:
68%

"Influenza ellen miért nincsenek ilyen szankciók?"


Egyszerű a válasz. Lásd a 3. hullámot tavasszal, amikor is mindenféle korlázotás ellenére is úgy bírták ellátni a sok kórházi kezelésre szoruló covidost, hogy minden kórház covid-kórház volt és mindenféle osztályról odavezényeltek dolgozókat a covid-osztályokra.


A szokásos évi influenzajárványok alatt ehhez még hasonló se szokott történni, pedig semmiféle korlátozás nem szokott lenni.

2021. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
17 nyilván, most nincs sok dolog az influenzával, én 15 éve nem voltam pl. Vagy olyan heveny volt, hogy megfázásnak hittem. Meg most el is tűnt eléggé. Viszont ahogy említettem, annak is voltak kirobbanásai amikor be lehetett volna vezetni hasonlót. És köztünk van, ahogy a korona vírusok is régebb óta.
2021. szept. 14. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!