Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek eltörlik jövőre...

Szerintetek eltörlik jövőre az óraátállítást az EU-ban? (Az most mindegy, hogy melyik legyen megtartva.) Vagy még marad jó pár évig? Eléggé hallgatás van erről.

Figyelt kérdés
Csehország a napokban úgy döntött, megelégelte a többi tagállam döntésképtelenségét, így ők jó pár évig biztosan meghagyják. Lehetséges, hogy az egész EU-ban így lesz, és még jó pár évig nem lesz napirenden, az ígéretek ellenére sem?

2021. szept. 16. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

mindegy nekem, úgyis az eu ellen fogok hőbörögni

hajrá fidesz!!!

2021. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Olyan határozatot hoztak, hogy a belső piac működése érdekében az országok képviselői és az EU képviselői egyezzenek meg.

Szerinted megegyeznek? Úgy utálják egymást keresztbe kasba, hogy az már fáj. Például az EU Parlament most készül beperelni a Bizottság elnökét. (Nem az óraállítás ügyében.)

2021. szept. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Idén kellett volna megegyezni, hogy melyik maradjon, de semmi nem lett:


Óraátállítás: egy EU-s országnak elfogyott a türelme | 24.hu

[link]

2021. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az EU minden hülyeséggel tud foglalkozni, csak azzal nem, aminek valami értelme is lenne.
2021. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hakapeszimaki ***** válasza:
36%
Hogy lenne már mindegy,hogy melyik legyen megtartva? Egyértelmű,csak is a nyári! Este legyen sokáig világos! Ugyan ki szeretne a sötétben kuksolni?
2021. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hakapeszimaki ***** válasza:
Persze van egy két agyoniskolázott,akinek a téli jön be jobban,csak nem tudom felfogni miért!
2021. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5: szerintem is, de más meg azt mondja, hogy nehezebb reggel télen elindulni, ha sötétben kell, mert 8-ig sötét lesz a rövid napokon
2021. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hakapeszimaki ***** válasza:
7/7 A téli szerint is sötétben indul,viszont délután sötétben is megy haza! A nyárival,annyi változna,hogy délután még világosban érne haza decemberben is!
2021. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországnak óraátállítástól függetlenül az lenne a jobb, ha átsorolná magát a UTC+3-as zónába, azaz Romániai időbe. De ez sosem fog megtörténni...
2021. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+2-es, elírtam véletlenül
2021. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!