Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi vár az oltatlanokra? A...

Mi vár az oltatlanokra? A társadalomból való teljes kiszorításuk várható?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ország már valamilyen korlátozást alkalmaz velük szemben. Sok helyen nem utazhatnak, nem dolgozhatnak, nem mehet szórakozni, sőt még a közoktatásban sem vehetnek részt a diákok oltatlanul? Mi következik? A társadalomból való teljes kiszorításuk?
2021. szept. 25. 08:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
57%

Az következik, aminek kell, hogy megállítsuk a COVID járványos terjedését.

Én a magam részéről még a COVID-al kapcsolatos orvosi ellátást is megvonnám tőlük - fulladjanak meg az utcán, vagy ahol akarnak.

Persze ez csak azokra vonatkozik, akik hozzáférhettek volna az oltáshoz, nem is volt egészségügyi oka, hogy nem lettek oltva, hanem saját döntésből visszautasították.

2021. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve van járvány és eddig semmi hátrányos megkülönböztetés nem ért amiatt, hogy oltatlan vagyok.
2021. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

2


Olvass utána, hogy a nyugati de sok kelet-európai ország is milyen korlátozásokat foganatosított velük szemben.

2021. szept. 25. 08:59
 4/54 A kérdező kommentje:

1


De mi következik? Minek kell következnie? Úgy érted az oltatlanok társadalomból való kiszorítása, életük ellehetetlenítése?

2021. szept. 25. 09:00
 5/54 anonim ***** válasza:
85%

"Olvass utána, hogy a nyugati de sok kelet-európai ország is milyen korlátozásokat foganatosított velük szemben."

Amiket bármikor ingyenesen kiválthatsz az oltással, vagy ha az annyira nem tetszik, jellemzően önköltséges pcr teszttel is.

Ha valamire van megoldás, de a saját döntésed következményeképp nem élsz vele, akkor nem mások diszkriminálnak, hanem te zárod ki saját magadat.

2021. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, de egy törvényt megírni és betartatni az 2 külön dolog (minden törvény annyi, amennyit be tudnak tartatni). Hozzáteszem, ha nem vagy nomád-csavargó és nem züllesz tömegesen, hangos zene társaságában, akkor már nincs is gond.
2021. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

5


A PCR tesztet nem fogadják el, csak a Zöld Kártyát!

2021. szept. 25. 09:09
 8/54 anonim ***** válasza:
73%

"De mi következik? Minek kell következnie?"


Nem tudom pontosan, nem vagyok járványügyi szakember.

Valószínűleg az oltást kötelezővé tenni törvényileg nem fogják - úgy látom, hogy inkább egyfajta közvetett nyomásgyakorlással próbálják rávenni az embereket az oltásra.

Ahogy írtad is, korlátozzák a szabadságukat bizonyos területeken, pénzügyi szankciókat hoznak, pl. Ausztriában kevesebb segélyt kapnak, akár olyat is el tudok képzelni, hogy több adót fognak majd fizetni, ilyesmik.

2021. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

8


És ez a fajta diszkrimináció szerinted rendben van?

2021. szept. 25. 09:24
 10/54 anonim ***** válasza:
59%

#9

Én szerintem rendben van, szívassák csak az oltásrettegő debileket. Nagyon egyszerűen kiváltható az egész egyetlen oltással.

A diszkrimináció miatt hisztiző oltatlanok olyanok, mint egy ember, aki a résnyire nyitott ajtó mögül kiabál, hogy be van zárva.

2021. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!