Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon a cigány...

Magyarországon a cigány kisebbség mikor fogja kitenni az összlakosság 1/4-ét (25%-át)?

Figyelt kérdés
Amikor Magyarországon minden 4. ember a roma kisebbséghez fog tartozni?

2021. szept. 27. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Holnap.
2021. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
2018 ban 900 ezren vallottak magukat annak ezt en nyugodtan megszoroznam 1.5el mivel sokan nem vallaljak, ugye a 25% az 2.5 millio, ehhez nem kell sok szerintem 10-15 even belul megtortenik.
2021. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Ha komolyan belegondolsz, a fasiszta magyar kormány SEMMIT nem tett azért, hogy a cigányság helyzete normalizálódjon.

Persze tudom, téged konkrét idő, számok és a nagy magyar fasiszta ostobaság vezérel a kérdéseddel.

Ha nem ilyen lennél, persze felírhatnál modelleket. Általános iskola 8. osztály. Excel táblák, trendgörbék felvétele.

De valahol a szíved mélyén neked is kell érezned fasiszta testvérem, a kérdésed mögött megoldatlan komoly konfliktus lapul. És ennek megoldásához másik miniszterelönkre, és a rasszista patknyok elhallgattatására lesz szükség.

2021. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"magyar kormány SEMMIT nem tett"

No-no!

Amiben én benne voltam az elmúlt 10+ évben már az is sok, tekintettel arra, hogy az eredménye 0, azaz nulla.

Szegregátum felszámolás címén felujitottak számos komfort nélküli bérlakást (kompletten, teljes rekonstrukció, megújuló melegviz, hőszigetelés stb.), oktatás külön a férfiaknak, külön a nőknek (szakma megszerzése), gyerekeknek tanoda, közösségi tér, eletvezetesi tanácsadás.

Az eredmény: ismét fel kellett újítani mert totál lelakták, a játszóteret felvagtak tűzre, a berendezéseket eladtak.

Természetesen egyik sem dolgozik, a kozmuveket, minimális bérleti díjat sem fizetik.

Akkor mire?

És nem, nem "egyedielszigetelteset", a minta programból mindenhonnan ez jön vissza.

Te, én, bárki kapott csak úgy 1000-ft-os lakhatást? Kapott extra lehetőséget az élettől? Ingyen? Mindenféle kötelezettség nélkül? Majd miután nem éltünk ezzel a lehetőséggel még egyet? Csak úgy?!

2021. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 peca1000 ***** válasza:
81%

Szerintem 5-10 éven belül, hacsak meg nem állítják a pozitív diszkrimináció megszüntetésével.


Minder fillérért kár, amit rájuk költenek, nem érdemlik meg, hisz nem akarnak beilleszkedni.


Felzárkóztatás helyett teljes szegregáció.

2021. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kb már meg van, ha a félcigányokat is beleszámoljuk.
2021. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
5 éven belül.
2021. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Születésben már most elérhette, azaz csak idő kérdése. Lehet, hogy 30, 50 év múlva lesz egy csomó 90 éves magyar, de ők már nem sokat tehetnek.
2021. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hozzá 10 év... ijesztő hogy már most milyen sokan vannak.
2021. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%

5 azért tök jó hogy a magadfajták mindig is senkik lesznek különben hiába vagyok én és az egész családom adózó (kata egyéni vállalkozás építőipar és még beosztottunk is vannak de mondok jobbat nagymamámék 40 évig voltak bucsusz cigányok megint csak adóztak róla... és akkoriban csak is a magyarok vettek "bazárt"/játékot és megint csak tudták rólunk hogy mik vagyunk... aztán be utazták egy nyár alatt az ország nyugati részének összes faluját!) kulturált csak a magunk dolgával foglalkozó emberek (cigányok) minden este félnünk kellene hogy mikor dobnak be molotov koktélt vagy mikor jönnének értünk stb dolgoktól! ja 3 nyelven beszélek meg érettségi is van ":D de mind ez lényegtelen mivel a magad fajta még embert is ölne ha tehetné! szerencsére hogy az ilyenek mint te örökre senkik maradnak ebben az országban! :D


kérdező ahhoz először az kellene hogy tisztázzunk mi a cigány mert nagy félre értések vannak...! vannak beások meg vannak cigányok a kettő két külön dolog! a beásokra jellemző a full fekete bőr a balogh bogdán orsos stb név ők román eredetűek a cigányokra jellemző a fehér illetve barnított bőr de nem a fekete! a cigányok kevesebben vannak mint a beások magyarországon!

jelenleg sok cigány beás és még magyar is azt hiszi hogy ugyan az de nem mert nyelvi és kulturális különbségek vannak amik teljesen eltérőek!


és ne aggódj amennyi ház felújítást csináltunk ebben a 2-3 évben! a csókot sem cigányok vették fel hanem magyarok 90%-ban! aláírtak 3-4 gyerekre...

amúgy hivatalosan úgy van hogy 900 körül de mivel sok cigány eltitkolja mert hát akkor komoly hátrányban lenne mert még mindig felírják a dolgokat mint anno a kádárban... max olyan 1,2 millió na de ebből ketté kell szedni a cigány beást! a cigányok olyan 35%-ban lehetnek míg a beások 65% körül...! a keveredés azért is van mert mindenkit cigánynak hívtak aki bejött az országba és idegen volt!

2021. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!