Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németország miért állította...

Mindentudó99 kérdése:

Németország miért állította le az atomerőműveit és váltott szénerőművekre vissza ha sokkal környezet szennyezőbb?

Figyelt kérdés
Idővel belső égésű autókat sem akarnak gyártani miközben a szénerőművek telefüstölik az országot. [link]
2021. szept. 28. 05:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20! Oké nem fárasztalak, de te állítottál valamit, én forrással alá tudtam támasztani, hogy régi szénerőműveket ZÁRTAK be, akkor adj egy forrást, hogy ilyeneket indítottak újra!


Na ez az a pont, ahol fel fogsz szívódni!

2021. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ott a cikkben hogy már leállított erőműveket indítottak újra. De már többször nem szeretném elmondaní így is több energiát fordítottam már rád a kelleténél. Talán ha elolvasnád a cikket végre felfognád. Sajnos nagyon értetlen vagx
2021. szept. 29. 19:51
 23/24 anonim ***** válasza:

Nincs ott...sajnos nagyon éretlen vagy!


Én küldtem egy linket arról, hogy hány erőművet zártak be. Akkor sorold fel tételesen melyeket indítottak újra! Ez nyilván nem fog menni, mert ilyen nem történt, ha kicsit is értenél a német áramtermeléshez tudnád, hogy nem erről van szó.

Például arról nem tudsz, mert erről hallgatsz, hogy pl. épült egy új szénerőmű viszont egy teljesen modern létesítmény, a Datelni, csak ugye erről nem tudsz így beadod, hogy "régiejőművketájjítottakvissza".

2021. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Oda van írva cikkbe. Ha nem vagy hajlandó elolvasni és felfogni arról nem tehetek. De tényleg ninvs értelme ilyen értetlen emberrel vitatkozni. Na szép napot.
2021. szept. 30. 03:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!