Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha bevezetik, hogy csak...

Ha bevezetik, hogy csak vakcinázva lehet dolgozni, beoltatod magad?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 11:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan nem. A munkáltatóm választhat, hogy keres a helyemre egy balféket vagy elkezd hinni benne, hogy be lettem oltva.
2021. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tillatrilla válasza:
90%
49éves vagyok,nekem sincs szándékomban beoltatni magam.2hete felhívtam a fogorvosomat fogtömés miatt.Oltási igazolvány hiányában nem vállal.Vettem tesztet patikában,újra telefonáltam,erre közölte,kaptak egy rendeletet,már nem szükséges oltási igazolás. Tehát nagy a fejetlenség...Valakik hatalmas összeget kaszálnak ezen az oltási bizniszen...
2021. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%

Biztos hogy nem.

Amúgy hallottam olyan kezdeményezésről már, ahol oltatlan egészségügyi dolgozókat, tűzoltókat, mentősöket toboroznak, hogy ha esetleg tényleg eljutnának odáig, akkor az oltatlan hétköznapi emberek is kaphassanak segítséget. Nem tudom, hogy az ilyen megvalósítható-e, de én személy szerint el tudom képzelni, hogy ilyen szinten ketté szakad a társadalom.

2021. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
48%
Muszáj lesz akkor. Éhen halni nem akar az ember. Ha még tart az oltástól: vagy beadatja és talán nem lesz baja, vagy nem adhatja be, de akkor hajléktalan és éhen hal. Lehet ragaszkodni az elveihez, de külső nyomás tud olyan lenni, ami az ember napjait veszélyezteti.
2021. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!