Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a mai liberaliz...

Tetszik nektek a mai liberalizmus?

Figyelt kérdés

Három drag queen viszi az olimpiai lángot Franciaországban: [link]


Az eurovíziós dalfesztiválon is kötelező migráns és/vagy lmbtq embert győztesnek választani. Legutóbb is egy nem bináris ember nyert, pedig voltak nála sokkal jobb hangú versenyzők is.

Akkor sok helyen transz nők (tehát férfiak) versenyeznek nők ellen, és persze hogy elverik őket.


Lehetne még sorolni, de úgyis tudjátok mik vannak.


Szerintem az ilyen viselkedés csak káros hatással van a nem hetero emberekre. Nem segíti az elfogadást, csak gyűlöletet szít. Kár, hogy a mai liberalizmusnak erről kell szólnia.



máj. 22. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Nekem tetszik. Csak így tovább.
Ez a fajta modern liberalizmus nem tetszik.
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Én ellenzéki vagyok. Nem érdekel sem Franciaország, sem az olimpia, csak legyen meg a mindennapi betevőm!
máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem a liberalizmussal van baj, mivel egy jobboldali is lehet liberális. A probléma az, hogy az ilyen extrémista idióták hangot kapnak, és ilyen f*szságokra használják a hangukat.
máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Fincsi❤🌈👍🐱‍🏍
máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha már valaki transzvesztita vagy más parafiliái is vannak, akkor már ne is létezzen? Ne is hangoztassa a hangját? Bújjon el? Kirekesztő, rasszista vagy?
máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Én ajánlanám dr Aján Tamáshoz való fordulást a kérdéssel kapcsolatban. Ugyanis résztvevő országként Magyarországnak is van küldötte a NOB-ba, ő fog tudni tényszerű tájékoztatást adni, hogy mi áll ezen döntés hátterében.

Én részemről, kérdés nélkül támogatom, szerintem az Olimpia, mindenkié.

máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A liberálisnak nem a konzervatív az ellentéte, hanem az autokrata.
máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán értem, egy ilyen kérdést minek kiírni, úgysem érdekel senki véleménye. Amúgy sem vélemények vitáznak itt, hanem két politikai narratíva, és mindkettő gondosan beleszőtte a másikat a sajátjába, mint ellenségképet. Bizonyára kiváló beszélgetésre van kilátás, sok sikert!
máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Az elfogadás fontos dolog
máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Ez már réges rég nem liberalizmus...
máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De az, csak épp liberalizmus egyik alapelve hogy mindent addig szabad, amíg nem árt mások jogainak. A gyűlöletbeszéd pedig árt
máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!