Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ellenzékiek miért érzik...

Az ellenzékiek miért érzik kötelességüknek a netes filmes portálokon lepontozni az "Elk*rtuk" című filmet?

Figyelt kérdés
Nyilván anélkül, hogy látták volna. Nem nevetséges, hogy csak 1 és 10 értékelések vannak? Persze a fideszesek is sokan, gondolom látatlanul is odamennek és nyomnak egy 10 pontot rà. Voltak, akik már akkor pontoztak, amikor még a premier sem volt meg...(Igazából láttam a filmet, azért nem volt egy hú de azta mega zseniális film, mint ahogy a kormánypárt beharangozta, de azért egyáltalán nem volt rossz. És itt is főleg a filmként gondolok rá, hogy volt benne pár klisé meg logikátlanság néhol.) Nyilván erre számítani lehetett, de csak szerintem abszolút gyerekes, hogy az IMDB ès a rotten tomato oldala is internetes hadszíntérré változott? És most gondolok itt a kormánypártiak túlpontozására és az ellenzékiek lepontozására is.

2021. okt. 26. 00:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert kínos.
2021. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ebből nagyon nehéz lett volna normális dokumentumfilmet csinálni, mivel a legtöbb fontos szereplő benne még ugye él. És mivel szinte mindenki, aki politikus és köze van hozzá, folyamatosan hazudott róla. Pedig még itt vannak, meg van a lehetőségük, hogy elmondják, hogy pontosan hogy is volt a dolog, mit mondtak, de mégsem teszik. Vagy ha mégis, akkoris mást mondanak egyik vagy másik nyilatkozás alkalmával. Szerintetek ha eltelne mondjuk 50 év, akkorra már szerintem mindenki, aki akkor benne volt vagy nagyon öreg és nincs a szakmában, vagy halott, talán már azok a pártok se léteznek, amik voltak, akkor készülhetne egy közel objektív dokumentumfilm vagy jó feldolgozás a témáról?
2021. okt. 26. 08:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez a mocskos fidesz kiapadhatatlan forrásból dolgozik. Milliárdokat nem sajnálva próbálja fenntartani a látszatot, hogy mennyire jó munkát végeznek, miközben a kövérre gazdagodott elit lapátolja ki a pénzt az emberek alól. Ez a propagandafilm a filmgyártás szégyene és meggyalázása, amit én soha az életben egy árva forinttal sem fogok támogatni, viszont ha annyit tehetek a rendszer ellen, hogy 1-esre értékelem, ezzel hozzásegítve a nemzetközi rossz visszhanghoz, akkor megteszem.


Hogy ez nevetséges? Nem. Az a nevetséges, hogy ez a kormány mindenhatónak képzeli magát.

2021. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, egyszer meg fogom nezni, de el nem mennek ezert moziba. 2021 van, 15 eve tortent. Aztan miutan a producer letagadta h ez a kampany resze lenne, en mar minden remenyemet elvesztettem a fideszben. Ennel lejjebb nincs.
2021. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mintha számítana bármennyire is, hogy hány pontot kapott
2021. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!