Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai naptól hány ember...

A mai naptól hány ember veszítheti el a munkahelyét?

Figyelt kérdés

A kiterjesztett kötelezővé tehető koronavírus oltás rendeletre gondolok.

Miért hárít ez az ovsmány kormány?


2021. okt. 29. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ennel jobban nem is tudta volna elintezni! Minden elismeresem :)
2021. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Válasszuk meg 2022-ben ismét őket 3/4-re kitolva, és legyenek még van 1200 évig ők hatalmon, legalább adnak krumplit.

Ez a megoldás rá.

2021. okt. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

"Miért hárít ez az ovsmány kormány?"


Nyilván azért mert a posványkormány azt ígérte,hogy nem lesz kötelező.

Ezzel a lépéssel úgy teheti kötelezővé,hogy nem kötelező.Furmányos furkók ezek a politikussok.

2021. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem valami cirkuszi majom szintjén lévő vegetatív biorobot vagy, akit arra lehet betanítani hogy egy kart lehúzzon a diákmelós szintű fizuért 40 évesen karrierje csúcsán, akkor nem igazán fognak elküldeni ez miatt.
2021. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
9
2021. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Inkább az a kérdés, hányan oltják be végre magukat azok közül, akiknek már rég be kellett volna.
2021. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

A fönököm oltásellenes így engem nem érint.

Fideszeses voltam így ellenzékre szavazok.

Mindkettő oltatna, így Orbán már semmit se tud adni

2021. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szeretemacsokit válasza:
71%
Ez mind a munkáltatóktól függ. Szerintem is ocsmány húzás volt. Az én főnököm oltáspárti és most mi is kíváncsiak vagyunk, hogy mit lép. Én ennek ellenére sem fogom magam oltatni. Azonban azt is figyelembe kell venni, hogyha nem engedi dolgozni az oltatlanokat, akkor az a cégre is rossz hatással van, hisz nem tudja azt kitermelni és ez tovább hat a gazdaságra is...lásd növekedni fognak az árak újra.
2021. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden ceg vezetese maga donti el, hogy akar-e folyamatosan uzemelni vagy megbetegedes eseten karantenba vonul mindenki(?) ... innentol a kormany nem fog mentoovet dobni, hiszen adva volt a lehetoseg, hogy mindenki elore gondolkodjon.

Hone office eseten nem lesz elvaras az oltakozas ... de bejaros munkahelyen kelleni fog.

2021. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Tévedés home office is kéri, amerikai multi
2021. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!