Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Állami szférában dolgozók! Ha...

Állami szférában dolgozók! Ha oltatlanok vagytok, beoltatjátok magatokat most, hogy kötelező lesz? Vagy vesszen a munkahely, lesz másik?(Légyszi, csak olyanok szavazzanak, akik még nem kérték az oltást.)

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Beoltatom magam
Nem oltatom be magam
Még nem döntöttem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 2 hónapja megvolt az első adag, akkor még nem volt kötelező, de már megbántam.


Arczsibbadás, homályos látás, átmeneti süketség, álmatlanság, fáradékonyság, izomfájdalom mind a mai napig jelentkezik. Ennek ellenére még szerencsésnek mondhatom magamat a lebénultakhoz és a szívritmuszavaros mellékhatásban szenvedőkhöz képest, nesze neked Pfizer!

2021. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Persze egyből már rohanok is. Ahol a munkahely ennyire okos s rámenős azt ott kell hagyni. Már csak azért is mert ez a szerződés egyoldalú módosítása. Idáig csak a munkavállaló kérhetett fizetetlent. Most a munkáltató is. Ha oltás nélkül idáig el tudtam látni a munkámat miért kötik oltáshoz? Továbbá pl. ez azért is gáz mert nem veszik figyelembe az egyéniségemet pl. vallás, elv, szakma, stb.

Hozok néhány példát. Jehova tanúja vagyok esetleg ők pl. vért se kaphatnak műtéteknél.


De hozhatok ide olyat is hogy az iszlám vallásban nem esznek disznóhúst. S rákényszerítenék őket is mert te meg mindenki azt mondja egészséges. De az indiakat is mondhatnám a tehenekkel.



Vagy természetgyógyász szakmám van de mondjuk x munkakörben dolgozok. Így mit fogok képviselni majd az ügyfeleimnek?


De lehetne még több száz példát hozni a konteo nélkül is. Mivel itt már más ok nem is lehet. Csak konteós.


Bár mondjuk nekik is szép lassan kezd bejönni amit mondtak.



Szóval nem. Akkor se ha pisztolyt tesznek a fejemhez.


Majd kirúgnak, felmondok stb azt majd végzik a többiek a munkát. Engem meg eltartanak az oltottak. A több száz segélyből élőbe beleférünk mi oltatlanok.

2021. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát én amúgy sem akarok tovább itt dolgozni. Ha egy másik, jól fizető meló lenne, azért megérné. Utána meg majd a 3. oltára kényszerítenek, mert eltelt 4 hónap és oda a védettség?
2021. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Közszférában dolgozom, engem nem érint, mindkét oltást megkaptam.
2021. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4! Akkor segítek értelmezni a kérdést."Ha oltatlanok vagytok"! Remélem, ezzel a szövegértési képességgel takarítasz a közszférában.
2021. nov. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!