Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleménye az oltásellenes...

Mi a véleménye az oltáselleneseknek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Több, egymástól független intézet statisztikailag alá tudja támasztani a vakcináció hatásosságát. Akkor mégiscsak bedőlni látszik a "csak oltottak haldokolnak a kórházakban" kamu? Kinek a szava hihetőbb? Egy független és nagy mintával dolgozó intézeté vagy az "ismerős mesélte"?



2021. nov. 6. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

A komolyabb betegségben szenvedők haldokolnak, mindegy hogy oltott-e az illető vagy nem.aki akarja oltassa magát, ennyi a véleményem.

" csak oltottak haldokolnak a kórházakban"-nem tudom ki állított ilyet,én biztosan nem.

2021. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A "független" kutatóintézet pénzügyi támogatását pedig valószínűleg valami szintén "független" szervezet (pfizer) biztosítja.
2021. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes én pont most olvastam egy cikket, hogy az osztrákoknál nyilvánosak ezek a számok és ott 57% oltatlan és 43% oltott. Ez pedig egyáltalán nem győz meg a vakcina hatásosságáról, mert ha tényleg véd, akkor alig szabadna oltottnak kórházba kerülni.
2021. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alain Delon ***** válasza:
26%
Ezeket az elvetemetülteket úgysem győzi meg semmi. A fejükbe vették ezt az oltásellenesség baromságot és nem tágítanak tőle.
2021. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak ennyi, hogy ma hozták nyilvánosságra az osztrákok, amit pár hete itthon is gulyás gergő bejelentett, hogy a kórházban lévők majdnem fele OLTOTT!!!!

Úgy bizony, ahogy olvasod, OLTOTT!!!

Osztrákoknál, 44%,magyaroknál 45%ot mondtak.Kormányinfón volt, vissza is keresheted, mikor nyilatkozott a gulyás gergő.

Na akkor most mi van?

Ennyit ér a vackotok.

2021. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Jah és a cikk hozzá!

[link]

2021. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3


A cikkben található statisztikákkal jól egybevágnak a most közzétett román adatok is. Az osztrákoknál meg hirtelen 43%? Elég fura, jó helyről tájékozódsz?


Nagyon elakarjátok hinni, hogy nem működik, csak azért, hogy passzoljon a konteóhoz, aztán a végén mégiscsak beigazolódik, hogy tévedtetek. Ez volt a maszkokkal is.

2021. nov. 6. 18:21
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
#5: Ez ugye 10% különbség. Pont annyi, mint ami placebó hatás miatt is szokott jelentkezni szinte minden kísérleti gyógyszernél.
2021. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező te még a mesékben úgy látom nagyon hiszel.

Nem fura neked hogy az adatokat mindig úgy igazítják hogy egy adott országban ha kevés az oltott, akkor azt hozzák ki eredményként, hogy csak oltatlan van a kórházban.

Ahol kiszívárognak adatok ott majdnem fele fele az arány.

Naaaa erre varjál gombot, okostojás.

2021. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 jaj igen, mindig ezek a kiszivárgott adatok ami megint csak passzol a konteóhoz. Ti olyan felkészültek vagytok mindig.
2021. nov. 6. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!