Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok, akik naponta 1x-2x...

Azok, akik naponta 1x-2x megkérdezik azt, hogy ugye lesz online oktatás azok miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha lesz, majd értesülnek róla, ha nem lesz, akkor meg menni kell. Ez van. Attól, hogy itt nyavajognak mi változik? semmi...

Sok a fősulis is köztük. Már ilyen iqnegatív szinten is lehet fősulin tanulni?



2021. nov. 9. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint akkor meg is online lesz az oktatas? :)))
2021. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ők jellemzően tanulnak valahol, és reménykednek. Idegesítőek, de mégsem bannolhatóak, hiszen önmagában jogos kérdést tesznek fel, mivel kormányunk mindig mindent az utolsó pillanatban jelent be.
2021. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tavalyi évben rájöttek, hogy az online vizsgák sokkal könnyebben teljesíthetőek, mint a szóbelik az egyetemeken. :))
2021. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye lesz onlijn oktatás?
2021. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem tettem fel ilyen kérdést, igen, én is egyetemista vagyok, de kb. 2 óránként nézem meg az indexet :D, pedig tudom, hogy hiába.

Oltva vagyok, de sok esetről hallani, hogy 2-3 oltással is vannak lélegeztetőgépen.

Én nem bánnám a jelenléti vizsgálat (ha online lesz, akkor is egy csomó online szóbelim lesz, és szerintem az rosszabb, mint a jelenléti szóbeli, legalábbis az alapján, amiket a tavalyiak meséltek: 3-4 órákat vártak pl. hogy a tanárok mikor hívják őket, a net is elmehet (nekem 2-szer volt gondom online vizsgán, pedig jó az internetkapcsolatom).

De már az óriási segítség lenne, ha a hátralévő időszakban megspórolnám az utazási időt meg a lyukasrákat. Fontos vizsgáim lesznek, sokat kell rájuk tanulni, ezzel szemben egy héten min. 3 nap kuka, csak annyi, hogy aláírtam pár katalógust.

2021. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Engem komolyan érdekel hogy lesz-e online oktatás és minden nap más a helyzet, mert emelkednek a számok, így releváns feltenni naponta is, mert az egy másik kérdés az új helyzet függvényében. Ennyit a te iq-dról
2021. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örök reménykedők. :-)))))
2021. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!