Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy Románia...

Mi az oka annak, hogy Románia nem halad az autópályaépítéssel jó ütemben?

Figyelt kérdés
Domborzati okai lennének? Moldva és Havasalföld elég lapos.

2021. nov. 17. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
románia kiürült , se pénz se munkás
2021. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen vannak domborzati okai is, de ha a horvátok meg tudták csinálni, akkor ez nem lehet akadály. Nem most nem haladnak a románok az autópályákkal, soha se haladtak jól.

Ahogy előttem írták, se pénz, se ember hozzá. hatalmas volt a kivándorlás az országból az elmúlt évtizedekben és főleg azok mentek ki akik képesek voltak tanulni, dolgozni.

Ez egy jó írás a témáról:

[link]

2021. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet mindenki olyan szerencsés mint mi, hogy itt van nekünk Mészáros Lőrinc!
2021. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2-es!

Hát ez az, a horvátokat megviselték a délszláv háborúk és mégis elég jól kiépítették pályarendszert a horvátok, meg talán a szerbek is, pedig Szerbia még nem is EU tag.

2021. nov. 17. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Romániában nincs korrupció, nyilvánvaló hogy a rengeteg támogatás amit az EU-tól kaptak az úthálózatuk fejlesztésére az mind jól lett elköltve és csak a véletlen műve, hogy még sincs autópályájuk.
2021. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a fejesek az útépítésre szánt pénz nagyobb részét zsebre teszi.
2021. nov. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azt nem értem, hogy ilyen 0 infrastruktúrával mégis hogyan közelítik Magyarországot.
2021. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

#7 Sehogy.

Ez csak egy bevált mese amit hangoztatnak az ellenzékiek, mert van aki elhiszi.

2021. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-as!

Ez biztosan így van?

Temesvár, Kolozsvár, Nagyvárad meg Arad azért jelentősek gazdaságilag, vagy csak ezt híresztelik?

Csak nagyon régen jártam ezekben a városokban.

2021. nov. 18. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9


Azért ne pont a legmagasabb színvonalú városokat emeljük ki, mert az az átlagot nagyon nem fogja tükrözni. Igen, nézheted a nagy egyetemi városokat, hogy milyen munkalehetőségek s hasonlók vannak ott. De attól az országos átlag nagyon messze van.

2021. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!