Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan képzeled el a világot,...

Hogyan képzeled el a világot, miután a koronavírus lecsengett?

Figyelt kérdés
Tegyük fel néhány év múlva ez a járvány már csak emlék lesz. Hogyan képzelitek el a világot onnantól? Miben lesz másabb mint 2020 előtt? Milyen hosszútávú változásokra számítotok ami a járványhoz vezethető vissza? Fejtsétek ki kérlek néhány mondatban. Izgalmas kérdés, bárkit meghallgatok nézettől függetlenül.

2021. nov. 25. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Maszk és korlátozások nélkül :D

Rettegés és oltott vs oltatlan csaták nélkül

2021. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

A home office elterjedettebb és elfogadottabb lesz.

Fontosabb lesz a vakcinagyártás, a kapacitások.

Erőteljesebb fellépés lesz indokolt és megengedett a rémhírterjesztők, konteósok ellen.

Kína még inkább az élre tör, alkalmasabbnak tűnik egy ilyen járvány leküzdésére.

2021. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem cseng le. Egyenes út a harmadik világháborúba.
2021. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Lesz egy kis pitty-putty, annyi szent.


[link]

[link]

[link]

2021. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt gondolom, mint #3. Már annyira belemerültek ebbe a cirkuszba, hogy nem fogják elengedni. Nem tudom elképzelni, hogy vége lesz.
2021. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem állnak meg, amíg nem állítják meg őket.
2021. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem mar semmi sem lesz a regi. Vedettsegi az biztos, hogy mindenhol kotelezo lesz. A koronavirus pedig egy “hetkoznapi” virus lesz szerintem mint pl az influenza. Szerintem sok ember fog maszkot hordani.
2021. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a harmadikkal! Nincs vissza út! Ezt túlságosan felfújta az elején a globális média, túlságosan benne van a köztudatban, oltott oltatlan nem fér meg egymás mellett ebből szépen lassan háború lesz ami visszaveti az emberiséget rendesen, akár kipusztítja...
2021. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyün a "Sombrerro" vírus!
2021. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!