Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A woke ès LMBTQ nevèben mièrt...

A woke ès LMBTQ nevèben mièrt nem törlik el a külön férfi és külön női sportot?

Figyelt kérdés

Mègha csak a testi erőről lenne szó. Bàr a woke szerint a nők az erősebbek. De még a sakknál is külön versenyeznek vagy a forma1 ben vagy a dartsnál vagy a bowling nál. Minek van külön női külön férfi rész.

A forma1 ben 1db női pilóta sem volt soha. Miért?


máj. 11. 09:16
 1/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Én támogatom, szerintem is feleslegesek a külön kategóriák, legyen az súly, nem, életkor... stb.


Az utóbbi példáid a sportban is jelenlévő szexizmus következményei, amit kiválóan bizonyít pl. hogy a Polgár-lányok szrrá alázták az összes férfit annak idején.

máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helyes én is támogatom. Megnéznék egy igazi sakk világbajnokságot vegyesen. Spasski stb a polgárlányok ellen.
máj. 11. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg az lenne a baj, hogy a nők 50%-a a társadalomnak és 5%-a az Olmipiára kijutottaknak. Jobb ez így, mindenki a saját ligájában mérkőztetik meg.
máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!