Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem úgy volt,hogy az oltottak...

Nem úgy volt,hogy az oltottak nem halnak meg covidban? (Legfeljebb, ha 100évesek, 20krónikus betegséggel.)

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nagyon sajnálom őket! Őszinte részvétem a családnak!

Na de, már baromira elegem van a hazugságokból! Kezdődött azzal, hogy oltottan nagyon kicsi az esélye a megfertőződésnek. Aztán jött az, hogy megfertőződhet ugyan, de nem adja tovább, mert tünetmentes. Majd jó, nem tünetmentes, de nem betegszik meg. Vagyis mégis megbetegszik, de biztos nem kerül kórházba. Mégis kórházba kerültek, de sokkal előbb kijönnek, és biztos nem kerülnek gépre. Ok., előfordulhat, hogy gépre kerülnek, de az oltatlanokkal ellentétben, nem halnak meg... Vagy mégis? Mi lesz a következő kamu? Oltottan is meg lehet halni, de oltatlanul jobban? Kik, és miért hiszitek el ezt a sok hazugságot?

[link]



2021. nov. 30. 11:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem mondta eddig se, hogy oltottan nem lehet meghalni. Amit keresel, az a valószínűség.
2021. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Úgy volt és már nem úgy van :D

Aki elhiszi az higyje ő dolga

Nem érdekel már ez az egész mert már annyira túl van tolva

Előtte is volt sok szar amit elkaptunk

Például a sertés influenza engem nagyon megviselt pedig szívós vagyok

Ha azt túléltem akkor mást is túlélek pedig az aztán kemény volt 1 hétig lázasan kb azt sem tudva fiú vagyok e vagy lány :D

2021. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De, konkrétan azt mondták. MEGVÉD attól, hogy meghalj covidban. VALÓSZÍNŰLEG oltatlanul se halsz meg, ha egészséges fiatal vagy.
2021. nov. 30. 11:53
 4/30 mindentudó99 ***** válasza:
65%
10 bő 1-2 oltott kórházi beteg kerül lélegeztetőre. A másik 8-9 oltatlan. Eddig is azt mondták az oltott jó eséllyel nem kerül súlyos állapotba. Nem azt mondták hogy soha nem fordul ilyen elő.
2021. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%

1. Hol írták, vagy ki mondta hogy oltott volt? Oké hogy az eü dolgozóknak ötelező, de tudod hogy van az, az adminisztráció....


2. Egy egy kivétel, mellette több ezer ember életét mentette meg az oltás. Tudom szomorú ilyet mondani, de egy-két embert áldoznak fel több száz vagy ezer másikért.


3. Keress olyan gyógyszert a Földön, aminek a beszedésébe ne halt volna meg legalább 1 ember.

2021. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

#3: Ha nem tudod értelmezni amit mondanak, arról nem tehetünk. De akkor megpróbálom elmondani érthetőbben: az oltás csökkenti a valószínűségét a fertőzésnek, de főképp a súlyos megbetegedés és a halálozás kockázatát. Igen, az oltás nélkül is valószínű, hogy túléled, de ha van rá lehetőség ezt a valószínűséget még inkább növelni, akkor miért ne tegyük meg?

Ettől függetlenül, ha te nem akarod, akkor ne tedd, de nem tudom miért kell ezen folyamatosan hisztizni.

2021. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy a világ működésének megértéséhez kell egy adott intelligencia szint, amit a jelek szerint nincs meg egyeseknek. Innentől fogva nem tudom hogy magyarázzam el, mi az a valószínűség, vagy azt a puszta tényt, hogy a vírus mutálódik és egy ma akár 100%ig védő oltás lehet holnap sz.rt se ér. Szóval próbáld szopogatni a keserű pirulát, hogy biztosíték soha semmire nem lesz, és minden változik.
2021. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5!

1. Eltaláltad. Abból indultam ki, hogy egészségügyisek. Tudom, ilyenkor az jön, hogy valójában nem voltak oltva. Ugyanakkor folyton azzal jöttök, csak a lapos földes fotelvirológusok nem oltatnak, a szakemberek mind tudják, hogy milyen fontos, eszükbe se jut nem beadatni. Nem ellentmondás kicsit? Gondolom, ha mentős, akkor látott pár beteget, ha emellett ért a biológiához, akkor miért ne oltatna? Tudta, milyen veszélyes, és mennyire jó az oltás. Milyen ellenérve lenne?

2. Melyik többezerét? Akik oltás nélkül is túlélték volna?Ott is nézzük már a valószínűséget, mert tény, hogy kicsit nagyobb esély van túlélni, mint belehalni. Úgy 98%-kal nagyobb.

3. Most nem más gyógyszerekről volt szó. Ez nem is gyógyszer. Ők nem az oltásba haltak bele, hanem ami ellen kapták! Akik az oltástól halnak meg, sokkal többen vannak, csak arról nem írnak cikkeket.

2021. nov. 30. 12:11
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

Ki az,aki elhiszi ezt a sok hazugságot?

Ahogy elnézem, itt Magyarországon kb. mindenki rajtam ,meg rajtad kívül pár emberen kívül.

Mindenhol folyamatosan tüntetnek, Ausztria, Németország, Spanyolország, Ausztrália, Olaszország, Franciaország stb. stb.

Mindeközben Magyarországon azt kérdezi az agymosott egyszeri ember, hogy mikor kaphatom már meg a negyedik oltást…?

Az egy dolog, hogy érdemlegeset nagy sajnálatomra nem érnek el az állandó tüntetésekkel sem, de legalább megpróbálják, van összefogás, nem adják magukat olyan könnyen.

2021. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Legnagyobb megyei kovid intenzív osztályon dolgozó ismerősöm szerint náluk kivételesen került intenzívre két oltással beteg, hárommal egy se volt.


Ő három pfizer oltással elkapta, jelenleg otthon karanténban van, de rövidesen visszaáll dolozni.


Arról nem beszélt, hogy ezek közül hányan haltak meg, minden esetre minden eset nagyon megviseli őket. A beteglétszámhoz képest nagyon kevesen vannak képzett intenzíves dolgozók.

2021. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!