Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a gyereked...

Mit tennél, ha a gyereked iskolájából egy oltástagadó tanár "egy új világrendet" leíró körlevelet küldene?

Figyelt kérdés

Egy tanárnő osztott meg egy levelet, melyet állítólag a szülőknek is küldött, ilyeneket ír benne:


"De mára oda jutottunk, hogy mesterségesen szétválasztották a társadalom tagjait. "


"Lassan majd egyre több ember számára nyilvánvaló lesz, hogy a propaganda teljesen tönkre teszi az emberi kapcsolatokat, s ezt az egyetlen szempontot vezetik be az emberi érintkezésekbe. Nem célom történelem órát tartani, hogy micsoda beláthatatlan következményei lehetnek annak, ha a lakosság elfogadja azt, hogy az össze-vissza hazudozó politikusok irányítsák még a magánéletüket is. Azok, akik eltitkolnak az emberek elől őket jogosan megillető információkat. "


"Tehát készül megvalósulni egy új világrend. Nyílván sok szülőnek ez nem tetszik, de alkalmazkodik. Ő felelős a családjáért, azok megélhetéséért. Egy pedagógusnak, véleményem szerint, több a felelőssége.

Ami most készül, az számomra teljesen elfogadhatatlan."



Szerintetek ez belefér egy tanári körlevélbe? Kivennétek a gyereket az osztályból, ha az osztályfőnök küldene ilyet?


2021. dec. 7. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Gondolom Te 10x be vagy már oltva, előre is. Ezért csodálkozol a dolgon.

Ha lenne gyerekem már csak azért sem kérném az oltását, mert nem múlt el 18, onnantól pedig maga döntene, engem olyan családban neveltek ahol a kötelező dolgok kivételével, rám bízták az életet.


Sajnálom azt a sok gyereket akit kézen fogva visznek, és tönkre teszik az életüket, megbetegítik őket, ha meg arra kerül a sor felelős nem lesz.

2021. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Küldenék egy körlevelet, hogy a tanár segghülye, elmagyaràzám miért aztán gúnyolnám, hiszen semmit nem tehet a levelem ellen. Persze mindezt névtelenül, hogy ne tudjon bosszút állni a gyereken. De ezt a játékot akkor is lehet többen játszani, trollkod kicsit, jobbat úgyse érdemel a férgese.
2021. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert az új világrend valós dolog, bővebben a világgazdasági fórum hivatalos weblapján tudhatsz meg.
2021. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Jelenteném az igazgatónak és kérném intézkedését, hogy ilyen hülyeséget ne terjesszen egyik dolgozójuk sem.

Ha nincs reagálás, és a tanerő folytatná ámokfutását, a tankerülethez fordulnék.

2021. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ez valami egyen levél lehet, mert a gyerekemnél is elküldött egy hasonlót az egyik tanár.

Sajnos nagyon sokan vannak akik túlgondolják a dolgokat.

Én csak annyit kérdeztem vissza ettől a tanártól, hogy nem érzi-e úgy, hogy most jogos az az elvárás, hogy ő oltassa be magát mások védelmében - hiszen eddig évtizedekig természetesnek vette hogy őt, mint tanárt védik azzal, hogy csak olyan gyerek járhat iskolába aki megkapta a kötelező védőoltásait. Vagy hogy eddig neki természetes volt, hogy az egészségügyi dolgozóknak meg az éttermekben, konyhákon dolgozóknak is elő van írva kötelezően védőoltás az ő védelmében.

Más tanárok elmondták, hogy csak ketten vannak az egész tanárgárdában akik egyetértenek azzal ami a levélben van, meg van még 1 vagy 2 olyan tanár aki nem akar oltatni, de nem ért egyet ezzel a szöveggel, csak nem akarja az oltást.

Sajnos sok olyan is van a háttérben amit mi szülők nem látunk és ami a tanárokat nehéz helyzetbe hozza. Ez a levelet küldő tanár is ott vesztette el a türelmét, mikor elvált szülők egyike erővel beoltatta a gyerekét a másik akarata és beleegyezése ellenére, és a gyereknek ő az osztályfőnöke, neki sírta el, hogy nem tudja mi lesz, hogy menjen haza, el merje-e mondani a másik szülőjének vagy se.

Amúgy a kérdés így vagy úgy de meg fog oldódni hamarosan, mert januárig dolgozhatnak csak oltatlanul a tanárok. Addig vagy beoltatja magát ez a tanár vagy átesik a betegségen vagy nem fog tanítani tovább.

Nem érdemes konfliktusba kerülni a tanárral emiatt, viszont normál hangnemben érdemes elmondani neki ha valaki nem ért vele egyet vagy szimplán csak azzal nem ért egyet hogy ilyen szövegeket küld szét a szülőknek. Hiszen ő, a tanár kezdte a levél elküldésével, hogy nyíltan elmondta a véleményét, nem csodálkozhat ha utána a szülők is nyíltan válaszolnak rá ahogy meg ők gondolják.

[link]

2021. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ok. Úgy látom a bal és jobboldal is annyira le van bútítva, hogy csak M1 és RTL megy akkor gyertek



[link]


[link]


[link]

2021. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Ja bocsi, én nem vagyok oltástagadó, mert tényleg sok betegséget sikerült legyőzni, nálunk is szinte már mindenki be van oltva.


De ez a digitális társadalom mármint a globális QR, green pass ami fura, ha egységesen lenne mindenki beoltva, akkor az oltásrettegő se sivítana annyire.

2021. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Azt gondolnám, hogy végre egy értelmes pedagógus, aki nem akar behódolni.
2021. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valaki : ***** válasza:
Kínos kérdés. Tanár vagyok és rettenetesen félek a szülőktől, hogy szólnak az igazgatónak rólam valamivel kapcsolatban, pl. hogy nem haladok elég gyorsan vagy rossz jegyet adtam stb. (pályakezdő vagyok). Ez egy nagyon rossz helyzet, tavaly volt ilyen egy másik tanárral, kínos mindenkinek. Szóval sajnálnám a tanárt, ha lépéseket tennének a szülők. Ezzel szemben viszont ezt nem kellene. Ő gondoljon, amit akar, de nem kell mindenkinek reklámozni. Én is ateista vagyok, nem szeretem a kormányt stb. de még a kollégáimmal sem beszélgetek ilyenről, mert ez az én teljesen privát ügyem. Szerintem ki kéne deríteni, hogy a gyerekeknek mond-e ilyesmit. Ha igen, akkor szólni kell az igazgatónak. Konfliktuskerülés érdekében lehet név nélkül, hogy "egy tanár az iskolában" ilyeneket mond és kérik, tisztázza a kollégáival, hogy ilyesmi nem tartozik az órákhoz. Ha a gyerekeknek nem mond ilyet, figyelmen kívül kell hagyni az emailjét, hadd mondja.
2021. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Godaime ***** válasza:
Tennék róla, hogy kirúgják és egy életre lejárassák ezt a tanárt. Nincs helye gyerekek közt egy ilyen embernek.
2021. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!