Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erről az esetről mit gondoltok...

Erről az esetről mit gondoltok? www.orvosokatisztanlatasert.hu/dr-andreas-noack-grafen-hidro xid-a-covid-19-oltasokban/

Figyelt kérdés

#oltás #grafén #COVID #andreas noack
2021. dec. 13. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Az "orvosokatisztanlatasert" valami kamu konteós oldal, nem nyitom meg.
2021. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Furcsállom, hogy valaki elhiszi
2021. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Az a véleményem, hogy minden betűjével egyet kell érteni.
2021. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

"OOPS! THAT PAGE CAN’T BE FOUND."

Amugy eleg megnezni az oldalon a linkeket.


Amugy azt gondolom, hogy elegge siralmas, hogy vannak orvosok, akik kepesek jo penzert hulyet csinalni magukbol...

2021. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem hiszem, hogy ez okozza az esetleges vérrögképződést, hanem mivel különbőzőek vagyunk néhány ember szervezete így reagál a mRNS génterápiára, de azzal is számolj, hogyan reagált volna a szervezete erre a biofegyverre, amit covid19-nek hívnak. Kb. úgyanígy, nagyon gyors lefolyású halál.

Csak gondolom, nem tudom, hogy tényleg így lenne.

2021. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Ennél többet én sem gondolok ezekről az emberekről. Néhányukban nagyot csalódtam, bár régebben is voltak jelek, hogy nem teljesen 100-asok, de ezek után teljesen leírták magukat nálam.

2021. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
itt a link akit érdekel [link]
2021. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
7: Rovid utananezes utan: ha ez a fazon valoban akkor szakertoje volt a temanak, akkor hogyan lehet, hogy az intereneten semmit, ismetlem semmit nem talaltam rola, ami 2020 elotti. Se azt nem talaltam sehol, hogy melyik egyetemen tanult, sem azt, hogy az allitolagos szakteruleten korabban milyen tevekenysegeket vegzett, milyen eredmenyei voltak meg ugy gyakorlatilag semmit. Ez hogyan lehet?
2021. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Arról, amit Noack mondott, nem tudok nyilatkozni, mert nem értek hozzá. Annyit találtam róla, hogy a videó feltöltése után pár nappal állítólag megölték.

8: Gondolom nem volt olyan híres szakértő, hogy ilyen információk fent legyenek róla. A videóban csak annyit mondott magáról, hogy kémikusként a munkájából kifolyólag van szakmai ismerete a grafén-oxidról és a grafén-dioxidról (ami egy viszonylag újonnan felfedezett anyag). Persze az sincs kizárva, hogy nem mondott igazat, ki tudja.

[link]

[link]

2021. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

9: Szoval egy onjelolt tudos volt.

A halalaval kapcsolatban is tobb cikket olvastam, valamelyikben azt irjak, hogy az idegenkezuseget kizarjak. Lenyegeben rosszul lett otthon es a korhazba menet meghalt. A baratnoje feltetelezi, hogy meggyilkolhattak...

2021. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!