Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok hány %-a határolódi...

A magyarok hány %-a határolódik el ma egy fekete, vagy arab embertől? Pl tömegközlekedésen kerülik, gyereket nem ültetik le melléjük, nem szólnak hozzájuk.

Figyelt kérdés
A példákat azok alapján írtam amiket eddig tapasztaltam, szerintem félelmetes hogy ember és ember között ilyenek történnek, én nyaralás alatt is simán "zaklatom" az árusokat, pincéreket, eladókat ha épp beszélnek valamennyit angolul, mert érdekel hogyan viszonyulnak hozzám, szeretnének-e beszélgetni, hülyéskedni.
2022. jan. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem véletlenül. Mert félnek hogy lekéseli (mint nyugaton), felrobbantja (mint izraelba), megerőszakolja (mint akárhol)
2022. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"simán "zaklatom" az árusokat, pincéreket, eladókat"


Ha pénzt akarnak keresni, akkor normálisan beszélnek veled. Magánemberként (amikor nem dolgoznak) valószínűleg máshogy viselkednek.

2022. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Erdekes tortenet jut errol eszembe volt egy ismerosom folyton feketezett, zsidozott, ciganyozott, de egy kulfoldi tarsasagban o dumalt legtobbet o volt kb legnyitottabb az ottani fekete sraccal rendesebb volt vele mint pl en egy idegennel.


Csomoan brahibol rasszistak, az aktiv tetleges rasszizmus nem gyakori itthon.

2022. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem elég sok,98% kb.
2022. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a magyarok nagy része pont leszarja. Budapesten elég sok külföldi van, mégsem ürül ki a busz meg a villamos ha felszállnak. Ellenben a cigókkal akiket mindenki kerül.
2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Láttam már a metrón olyat, hogy valaki a kb.8-10 éves lányunokájával nem ült le két tiszta, de munkásruhát viselő férfi mellé, és egy blokkal arréb leült két afrikai mellé.
2022. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Godaime ***** válasza:
54%
Csak neveletlen és buta emberek csinálnak ilyent. Budapesten természetesen ritkább a rasszizmus ilyen szintú megnyilvánulása, de vidéken rossz a helyzet.
2022. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es, nem kell Budapesttől hasra esni..
2022. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Godaime ***** válasza:
Az emberek nagy része kultúrált, világi és úgy általában nyitott, szóval de, etéren igenis hasra kell esni tőle ha az átlag magyarországi faluhoz vagy vározhos viszonyítod.
2022. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!