Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az USA és Nyugat-Európa...

Az USA és Nyugat-Európa országainak társadalmai az élő bizonyítékok, hogy a multikulturalizmus (hosszú távon) működésképtelen, és csak konfliktusokat szül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Merkel azt mondta, a multikulturalizmus megbukott. Nehéz vele vitatkozni.
2022. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem inkább éppen arra hogy müködik?
2022. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak ez, de pl a középkori magyarország; a tatárjárás, a török hódoltság
2022. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

2#

Mi működik?

BLM tombol, zúz.

Nyugat-Európában meg gombamód nőnek a mecsetek, egyes városrészek úgy néznek ki, mintha semmi közük nem lenne Európához.

2022. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4! Nem tudom megvan-e, hogy a multikulturalizmus pont ez, hogy több kultúra él egymás mellett...
2022. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem sikerült olyan példát mutatni, ahol ne lettek volna gondok belőle.
2022. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én nem igazán értem ezt a multikulti dolgot. Bejönnek a bevándorlók, és egyes területeket teljesen a maguk képére formálnak. Gyakorlatilag olyan, mintha kisebb országokat hoznának létre, és akkor ugyanott tartunk, ahonnan indultunk. Persze, akik el akarják pusztítani a nemzeteket, legalábbis a nyugatiakat, azoknak ez nyilván tetszik.
2022. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az USA-ban nagyon is működik, emiatt a nyugat-európai elit a revizionista kultúr-marxistákkal karöltve azt hiszi, hogy akkor ez ugyan úgy működni fog Európában is, pedig mostanra már csak az nem látja be, hogy itt ez nem működik, aki nem akarja.
2022. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Mondjuk, hogy a legtöbb helyen működik az USA - ban. De ennek szerintem az az oka, hogy majdnem mindenki "idegen", így egy szinten vannak a modern társadalomban. A fehér, a fekete, vagy az ázsiai, egyik sem őslakos. Ha megkérdeznéd az őslakosokat szerintem ők nem gondolnák ugyanúgy, csak ők ugye nincsenek sokan.
2022. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Amerika kevert világ, ott sokféle ember van. De szerintem ott is az működik, aki elfogadja, hogy ő amerikai, és nem a saját kultúrája szerint él. Európában ez egyértelműen nem működik. Érdekes, hogy a liberálisok mennyire élnek-halnak a multikultiért, közben pl. Japánba alig engednek be valakit, mégse tartja őket senki fasisztának. Nekik több eszük van.
2022. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!