Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy Anglia a...

Tényleg igaz, hogy Anglia a hónap végétől visszavonja a védettségi kártyák használatát?

Figyelt kérdés

Sehol se találtam róla infót, kizárólag egy oltásellenes oldalon ünneplik egy cikkre hivatkozva, ami egy másik cikkre hivatkozik.

NHS oldalán semmit se találtam.



2022. jan. 15. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Na, Anglia Magyarországot tekinti a laboratóriumának?
2022. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

#1 Nem jól értelmezted a kérdést.


Ő úgy értette, hogy végleg eltörlik és nem tér vissza más formában.

2022. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Dehogy igaz, csak a szokásos angolul nem beszélő szuribeszari prolik hőbörgés- és klikkszaporító lelkesedési fake news propagandája.


Annyira ostobák, hogy azt sem veszik észre, hogy a "saját" oldaluk anyagi hasznot húz a dilettáns és tökéletesen előrejelezhető, tervezhető viselkedésükből.

2022. jan. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kint élek Angliában. A kártyának semmi haszna és előnye sincs. Tudom mi megy otthon a TV-ben. De itt kint teljesen úgy éljük az életünk mint 10 éve. Maszk és más egyéb baromság nélkül. Nincs különbség oltott és oltatlan között
2022. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%

"Kint élek Angliában. A kártyának semmi haszna és előnye sincs."


Lefordítom proliról magyarra: "Olyan beszűkült, droidszerű életet élek, hogy a védettséggel járó előnyöket egyébként sem használnám ki, így azok előnyét észre sem veszem, ezáltal lekicsinylem."

2022. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Már legalább 5, ha nem 10 éve senki sem néz TV-t. Már a nyugdíjas is a fb-n éli az életét, úgyhogy az hogy a média agyat mos kicsit sem releváns ma már.
2022. jan. 16. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 senki nem néz tv-t? Mármint te nem nézel tv-t. Kb ennyi rálátásod lehet, mivel csak magaddal vagy összezárva folyamatosan.
2022. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

5


Mi az a droid-szerű élet?


Nekem megvan (még) a védettségim (átestem rajta - ide lőjetek!), de még eddig egyszer sem mentem be olyan helyre, ahol kérik.


De nyilván sokan azért olttatták be magukat az elmúlt évben, hogy egyrészt kiposztolhassák magukról, hogy "természetesen ők nem közellenségek", az oltatlanokkal ellentétben; illetve, hogy mehessenek csupa-csupa olyan helyre, amiről az oltatlanok nem is álmodhatnak.


Igaz?

2022. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 tőlem eddig egyszer kérték csak, 2 nappal azelőtt járt le. Micsoda pech, 2 nappal előtte még védett voltam. :)
2022. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!