Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is már csak...

Szerintetek is már csak polgárháborúval lehet elkerülni azt hogy mindenkit beoltsanak?

Figyelt kérdés
Ausztriában csütörtökön döntenek a kötelező oltásról, Görögországban mától kötelező a 60 év felettieknek az oltás, Olaszországban pedig az 50 év felettieknek kell február 15.-től ha még dolgozni szeretnének. Nagyon úgy látszik hogy a kormányok nem fognak meghátrálni az oltások kötelezétésől sem. Mindezt azok mellet hogy maguk ők, a fősodratú média mondja hogy az oltás már teljesen hatástalan az omikron ellen. Erre például a magyar kormány válasza az volt hogy érvénytelenné teszik a természetes valódi védettséget és csak a hatástalan oltásokat fogadják el. Ami még érdekes az az hogy újfajta vakcinát nem hajlandóak fejleszteni az új variánsokra hanem csak azt akarják hogy az elvileg már hatástalan eredeti oltóanyag kerüljön az emberek szervezetébe, ami azért felveti a kérdést hogy mi is valójában az oltások célja. A kormányokat már nem érdekli a józan ész és logika lehullott a tudomány álcálja és csak azt akarják elérni minden áron hogy folyamatosan oltogassanak legjobb esetben is hatástalan vakcinákkal. Szerintetek már csak az a megoldás ha akár polgárháborúval is de elzavarjuk az egész politikai bagázst vagy majd a nagy ellenállást látva abbahagyják majd a kényszerítést, nem lesz végtelenedik erősítő oltás és nem fognak kitalálni még további, súlyosabb jogfosztó intézkedéseket?

2022. jan. 16. 05:00
 11/99 anonim ***** válasza:
62%
Eleve minek fejlesszenek új vakcinákat, ha a jelenlegiek is kellő mértékben tudják burjánoztatni a rákos megbetegedéseket?
2022. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:

11

oké legyen százezer ha akarod.

Azt azért megkérdezhetem hogy te hogyan képzelnéd el a többmilliós tüntetéseket? Szerinted meghatná a hatalmakat ha több millióan kiállnának zászlókat lengetni vagy tapsikolni? Azután hogy több mint fél évnyi tüntetéssorozatot figyelmen kívül hagytak meg ha kedvük tartotta szétverették a tömeggel? Vagy el kellene foglalniuk a parlamentet? Oké még ha abból nem is kerekedne polgárháború, a hatalom akkor is erőszak hatására lépne csak le.

Mindenesetre elég gáz hogy a nagy demokratikus 21. században így kell elintézni egy nézeteltérést a saját kormányunkkal...

2022. jan. 16. 06:51
 13/99 A kérdező kommentje:
*szétverették a rendőrökkel
2022. jan. 16. 07:00
 14/99 anonim ***** válasza:
78%

Ha háború törne ki, az sem lenne jobb!!! Akkor abban halna meg sok-sok ember, ártatlan, aki azt sem szeretné ugyan úgy mint az oltást.

Értem, amit mondani akarsz, de ezt mért trágár módon írod ki magadból? (ezt így előbb utóbb törlik) És nem azért amit mondasz, hanem, mert trágár.

Én is s két oltásra "kényszerítettek közé tartozok", mert elakartam vinni a gyerekeket pár helyre. Persze mire megkaptuk a 2.-at feloldották a tiltást. Persze én is mérgelődtem...

Ne háborúval akarjuk már megoldani a helyzetet! Ne így nőjenek fel a gyerekeink, aki nem vész oda az is egy életre lelki sebet kap...

Nem ez a megoldás!!!

2022. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
5%
Aki nem oltakozik, meghal! Nincs pricsogas! Vagy-vagy!?
2022. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 qkker1 ***** válasza:
90%

"Aki nem oltakozik, meghal! Nincs pricsogas! Vagy-vagy!?"


Akkor én most a túlvilágról írok?

Csak abból tudom, hogy kovixos voltam, hogy csináltattam antitest tesztet.

2022. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 A kérdező kommentje:

14

oké ne háborúzzúnk. Csak akkor törődj bele hogy te is meg a gyerekeid is magántulajdon, önálló akarat nélküli rabszolgák lesztek. És bizony belétek fogják még kényszeríteni az ötezredik kamuoltást is (már ha megélitek azt) és egyre elmebetegebb, anti-demokratikusabb követeléseknek kell majd eleget tennetek.

A káromkodást pedig nem sajnálom, az ilyen provokatív beszólásokra nem fogok szépen válaszolni.

2022. jan. 16. 08:14
 18/99 anonim ***** válasza:
86%
#15 tehat a vakcina = örök élet? Vajon aki most esett ki a vaci úton a 3. emeletről mert kiszakadt a korlát, az azért halt meg mert oltatlan volt?
2022. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most még nem tartanak ott a korlátozások, hogy milliós létszám az utcára menjen. Mivel lépésről lépésre csinálják a "kormányok" ezért lassabban is alakulnak ki a tüntetések, megmozdulások is. Sok ember most még úgy gondolja, hogy ez még belefér neki, felvett 2-3 oltást és őt már békén fogják hagyni😃. Viszont, az már most is látható, hogy ennek itt nem lesz vége, hanem folytatódik tovább és akkor már létrejöhet a kritikus tömeg. Természetesen a katonaságot bevetik majd és halottak is lesznek mindkét oldalon, míg a politikusok és akik tehetnek az egész helyzetről, biztonságos távolságból figyelik majd az eseményeket. Majd ha vége, előbújnak. Pont, mint ahogy eddig is volt mindig.

A magyar kormány nem fogadja el többé a betegség leküzdése által szerzett védettséget, ezt tekinthetjük akár egy beismerő vallomásnak is, hogy itt az emberek mindenáron való beoktása a cél. Ugyanakkor pl Rusvai állítja, hogy a betegségen való átesés, erősebb védettséget ad, úgymint nyálkahártya immunitás, amit az oltás nem tud megadni. Tehát ez az intézkedés orvisi szempontból hülyeség.

Van aki úgy gondolja, hogy a kormányban annyira hülye emberek hoznak döntést, hogy nincs ott egy orvos aki szóljon, higy ezt maguktól találják ki? Hogy gondolkoznak, hogyan lehetne megfékezni a járványt és erre a döntésre jutnak, hogy így?

Nyilván nem, kapják, higy mit kell tenni, minden országban más és más a parancs, figyelve a lakosság reakcióját.

2022. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
90%

"Szerinted meghatná a hatalmakat ha több millióan kiállnának zászlókat lengetni vagy tapsikolni? "


Ha nem hatja meg, akkor jöhet a polgári engedetlenség. Ha több millió ember nem megy be dolgozni, leül a hidakon, főbb forgalmi utakon, lezárva azokat teljesen, akkor a hatalom nem hagyhatja figyelme kívül.


Milliókat nem lehet börtönbe tenni, leállna az egész ország akkor a franciáknál, ha útlezárásokat csinálnak.


De ehhez az kell, hogy tényleg a lakosság legalább egy tizede támogassa a dolgot. Egyelőre az 1 ezreléknél tartanak.

2022. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!