Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is már csak...

Szerintetek is már csak polgárháborúval lehet elkerülni azt hogy mindenkit beoltsanak?

Figyelt kérdés
Ausztriában csütörtökön döntenek a kötelező oltásról, Görögországban mától kötelező a 60 év felettieknek az oltás, Olaszországban pedig az 50 év felettieknek kell február 15.-től ha még dolgozni szeretnének. Nagyon úgy látszik hogy a kormányok nem fognak meghátrálni az oltások kötelezétésől sem. Mindezt azok mellet hogy maguk ők, a fősodratú média mondja hogy az oltás már teljesen hatástalan az omikron ellen. Erre például a magyar kormány válasza az volt hogy érvénytelenné teszik a természetes valódi védettséget és csak a hatástalan oltásokat fogadják el. Ami még érdekes az az hogy újfajta vakcinát nem hajlandóak fejleszteni az új variánsokra hanem csak azt akarják hogy az elvileg már hatástalan eredeti oltóanyag kerüljön az emberek szervezetébe, ami azért felveti a kérdést hogy mi is valójában az oltások célja. A kormányokat már nem érdekli a józan ész és logika lehullott a tudomány álcálja és csak azt akarják elérni minden áron hogy folyamatosan oltogassanak legjobb esetben is hatástalan vakcinákkal. Szerintetek már csak az a megoldás ha akár polgárháborúval is de elzavarjuk az egész politikai bagázst vagy majd a nagy ellenállást látva abbahagyják majd a kényszerítést, nem lesz végtelenedik erősítő oltás és nem fognak kitalálni még további, súlyosabb jogfosztó intézkedéseket?

2022. jan. 16. 05:00
 21/99 anonim ***** válasza:
96%

Bécsben a legnagyobb tüntetés kb 600 ezer emberrel volt.előtte és utána hetekben is százezres tüntetések.egyik média sem számolt be róla.

Pedig kinn voltam,cnn bbc euronews meg egy csmo tv t láttam.

2022. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
92%

20-as, ez nem menne, hogy leülnek a hidakra, meg ilyenek. Bevetnék a katonaságot, célszerűen külföldi katonákat akik így nem a saját honfitársaikat lennének kénytelenek adott esetben lőni. Milliókat nem lehet börtönbe tenni, de 5-6 ezret simán, a többi meggondolná magát.

Pont, mint kazahsztánban. Most történt, pár hete.

2022. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
100%
22: ott éles lőszerrel lőttek a tüntetőkre. Európában ez nem menne, ahogy Ázsiában.
2022. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
14%
16-os! Kar elore inni a medve borere ... megnyugtatlak ... meg fogsz halni :) Posztkovidszindromas agylagyulas jelei mar most is mutatkoznak ... de ettol fuggetlenul is ... a halalt nem kerulod el.
2022. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki meghal egyszer - de majd allitolag feltamadunk :)
2022. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 A kérdező kommentje:

20

Volt már rájuk példa blokádokra, sztrájkokra stb csak sajnos elhaltak mivel szervezetlenek voltak. Meg majd lesz még rájuk példa ahogy az elnyomás meg a terror növekszik majd ebben biztos vagyok. A baj csak az hogy szerinted karikacsapásra megy minden. Mit gondolsz miért lehet még a fidesz hatalmon (vagy akármelyik népszerűtlen diktátor ha már itt tartunk) ha elvileg a fél ország ellenzi a hatalmukat? Miért nem ülnek ki ők is a hidakra és tüntetnek naphosszat? Szerinted? Ahogy az egyik előző válaszoló írta, azért mert féltik azt a kis összekapart vagyonukat, a munkájukat, féltik hogy börtönbe dobják vagy megölik és még féltik a családiak, rokonaik életét (és ezt persze meg is értem, én is ember vagyok). Meg nyilván a korrupciót, lopást nem érzik közvetlenül a nyakukon. Az oltás miatt ezért is volt sokkal több tüntetés mert akkor konkrétan a saját jogaidat akarják megnyirbálni. Valószínű ahogy egyre többet fognak követelni terrorizálni úgy fog nőni az ellenállás is. Ezt a dumát meg hogy csak egy ezrelék ellenzi a kötelező oltást, oltásterrort meg feldughatod magadnak jó mélyre mert ordas nagy hazugság. Még itt a gyíkon is ahol hemzsegnek az oltásfanatisták, a nagy többség ellenzi a kötelező védőoltást. A facebook-on meg pláne ahol azért jóval több ember van, a való életbe sem halottam még senkitől hogy kötelezővé kellene tetetni (Na jó egy emberből kinézem, de ennyi). TUDOM hogy az embereknek elege van már ebből az egész xarból és nagy többségük már feloldaná az összes korlátozást, maszkolást, oltást csak hogy mennyen végig ez az influenzáig legyengült omikron és hogy legyen már vége ennek az egész elmebetegségnek. Már mindenkinek hányingere van amikor a tetves média naponta több ezerszer mondja el a koronavírus szót, hogy mindenhol szájkosaras barmokat lát meg hogy terrorizálva van az x-edik oltással. És néztem a grafikonokat, tudom hogy az első dupla oltást nagyobb részt azok az emberek vették fel akik még nem voltak semmilyen terror alatt és tényleg bíztak benne. Csak utána ahogy derültek ki sorra a hazugságok meg a visszaélések a harmadik oltást már korántsem voltak annyian hajlandó felvenni. Ahogy olvasom a negyediket meg még annyian sem fogják felvenni. Az emberek egyre csalódottabbak és minden újabb adag vakcinával csökkenni fog az oltásokba vettet bizalom és hajlandóság. A végén már pár darab fanatikus őrülten kívül már a kutya sem fog bízni az oltásokban és főleg nem önszántából beadatni.

2022. jan. 16. 10:19
 27/99 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már rájuk példa blokádokra, sztrájkokra stb csak sajnos elhaltak mivel szervezetlenek voltak."


Tehát a szervezetlenség a probléma. Ezen kellene javítani.

2022. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
41%

"Bécsben a legnagyobb tüntetés kb 600 ezer emberrel volt"


Melyik tüntetésre gondolsz? Mutass forrást.


40 ezres tüntetésről itt is írtak: Bécsben 40 ezer ember tüntetett a korlátozások ellen | 24.hu

[link]

2022. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a kisgyermekek kötelező covid oltásának bevezetése fogja kib aszni annyira a biztosítékot, hogy abból masszív lázadás is lehet.

Mert a felnőttek úgy vannak vele, hogy leélte már az élete felét, vagy a 70-80%át és beoltatja magát

Az oltás után nem lehet többé gyereke, hajlamosabb lesz a rákra ez van....

Viszont kisgyereket elrákosítani, meddővé tenni azért a legtöbb ember értékrendszeri mutatóját azért kiakasztaná.

2022. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 everlight ***** válasza:
93%
Egész egyszerűen átverték az embereket a gyógyszermaffia gazdagításának érdekében.Először azt hitették el hogy nagyon veszélyes ez a piti vírus.Most meg egy hasznavehetetlen oltást akarnak rá kényszeríteni az emberekre,aminek nem ismertek a káros mellékhatásai,se a gyártó se az állam nem vállal felelősséget érte.
2022. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!