Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az átlag magyar lenézi a...

Az átlag magyar lenézi a feketéket?

Figyelt kérdés
A fekete emberekkel szemben rasszisták?

2022. jan. 19. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7%
Én igen. Minden alkalommal, mikor meglátok egyet a városban elcsodálkozom, milyen állatias kinézetük van; az ember legszívesebben szétloccsantaná a fejüket egy kővel.
2022. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Remélem viccelsz.

De ha tényleg ilyen gondolataid vannak akkor te vagy az állat

2022. febr. 8. 00:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan igen.
2022. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És miért baj az neked 13? Így nem jut neked?
2022. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi nem jut nekem te idióta? Tudod hány normális ember szenved az ilyen degeneráltaktól, akik fellökik, leköpik, átnéznek a feketéken? Főleg úgy, hogy sokan magyarul is tudnak! Van fekete barátom, aki magyar és nagyon kíváncsi lennék, hogy mit szólnál ahhoz ha veled is azt csinálnák nap mint nap mint vele!
2022. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
#15 "van fekete barátom, aki magyar". öhh, ilyesmi nem létezik.
2022. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki itthon megszületik, állampolgár. El kell, hogy keserítselek, igazi, vérbeli magyar abszolút nem létezik, hiszen a 18. században annyi németet telepítettek be, hogy a lakosság 60 százaléka sváb lett, továbbá azóta sok nemzetiség belekeveredett a magyarságba, és azóta ezek tovább keveredtek. Szóval se te, se én, se a feketék, se senki nem igazi vérbeli magyar! Az, hogy milyen a színe, így nem lehet mérvadó…
2022. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Szokásos süket duma, százszor leírtátok már. Tudom, az istállóban született kutyát is felnyergelnéd, de nem lesz magyar attól, hogy az van a személyijére írva.
2022. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak a te kedvedért a jog nem fog megváltozni ;) , de a te süket dumádat is százszor hallotta mindenki, és nem csak tőled, hanem a többi rasszista fsztól is. Köszönjük. Heló.
2022. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Nem is akarom, hogy változzon, senki sem beszélt itt a jogokról, csak te. Persze, a papírjain tényleg magyar, de de facto nem az. Úgy csinálasz, mint a falusi gyerekek, akik azzal menőztek, hogy 50-esre van lepapírozva az ilyen-olyan motorjuk.
2022. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!